Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Jak zvládnout ranní přípravu během několika minut?

 • Fotogalerie

  3 fotografie

  1. května 2017 | 00:00

  I když ráno vstanete brzy, vždycky skončíte u zběsilého pobíhání po bytě? Několikrát týdně nestíháte a do práce chodíte pozdě? Tak právě pro vás máme pár rad, které vám ráno pomohou přežít v klidu a bez zbytečných zmatků.

 • Bez snídaně se neobejdete

  Autor: Shutterstock.com

  I snídani si můžete připravit den předem. Stačí mít v lednici připravený jogurt, který ráno smícháte s musli nebo s oblíbenou marmeládou. Další možností je ovesná kaše. Večer smíchejte vločky s mlékem a uložte přes noc do lednice. Zatímco vy spíte, vločky nabobtnají a ráno je stačí smíchat s vaším oblíbeným ovocem, jogurtem nebo ořechy.

 • Nepodceňujte přípravy

  Autor: Shutterstock

  Co zabere víc času, než ranní postávání před otevřenou skříní? Vykašlete se na poletování mezi skříní a zrcadlem, které vás jen zdržuje. Připravte si oblečení už večer před spaním (včetně spodního prádla), kdy máte čas doladit svůj outfit k dokonalosti. Stejně pečlivě si vyberte i spodní prádlo – například krajkové podprsenky se pod těsným oblečením nevzhledně rýsují a můžou zkazit celkový dojem z vašeho outfitu.

 • I líčení se dá zvládnout během chvilky

  Autor: shutterstock.com

  A to v případě, že použijete multifunkční líčidlo, pomocí kterého bleskově namalujete rty, oči i tváře. Chcete po práci zajít na drink, ale vaše líčení je po celém dni tak trochu unavené? V této situaci oceníte mnohotvárnost multilíčidla, které nejen že nezabírá místo v kabelce, ale dodá vašemu obličeji přirozený a svěží odstín během několik okamžiků. K dostání jsou i multifunkční make-upy a BB krémy, které hravě zastanou práci klasických kompaktních pudrů. Pokud si chcete ráno přispat, jsou tato kouzelná líčidla určena přímo pro vás.

 • Vlasy jsou korunou krásy

  Autor: profimedia.cz

  Jste-li zvyklá mýt si vlasy ráno, udělejte to co nejdříve po probuzení. Mokrou hřívu pak opatrně vysušte extra savým froté ručníkem a zabalte do turbanu. Ke konci ranní přípravy vlasy rozpuste a vyfoukejte pomocí kvalitního a výkonného fénu. Vyzkoušejte například iontové vysoušeče vlasů, které vlasy neponičí a pracují velice rychle. Během několika okamžiků tak vytvoříte sexy vzdušný účes a to téměř bez námahy!

 • Nezapomeňte se usmívat

  Autor: profimedia.cz

  Rána bývají hektická, ale pokud víte, jak si správně rozvrhnout povinnosti, budete vše zvládat lépe. Zapomeňte na nekonečné odkládání budíku a s do nového dne stupte s dobrou náladou. Nepříjemné vstávání si můžete zlepšit vaší oblíbenou písničkou a dobrou snídaní. Uvidíte, že s úsměvem na rtech vám půjde vše mnohem snadněji!

   

Autor: Prezentace klienta
Klíčová slova:  jarní trendy, ráno, líčení, vlasy, příprava