Dejte šanci růžové: Trendy je odstín růží, malin i fuchsií | Pro ženy | Blesk.cz

Dejte šanci růžové: Trendy je odstín růží, malin i fuchsií

 • description
  description
  description
  description
  24. února 2014 | 13:00

  Světoví make-up artisté se rozhodli dát letos na jaře šanci růžové barvě a to ve všech jejích odstínech. Od nasládlé cukrkandlové až po dramatickou fuchsiovou. Dejte jí šanci i vy, neuděláte chybu.

 • Něžná Růženka


  Líčení Burberry
  Autor: Burberry
  Oční stíny v barvě růží
  Růžové oční stíny byly dlouhou dobu z nepochopitelných důvodů opomíjené nebo dokonce kritizované. Jenže letos naopak hrají prim. Odstín v barvě růží bude slušet brunetkám i blondýnkám, černovlásky s ním získají vzhled nevinné Sněhurky a zrzky budou vypadat něžně jako víly. Oční stíny naneste po celé ploše horního víčka a nebojte se jej nanést také na dolní víčko. Hranu spodního víčka pak orámujte tělovou tužkou na oči. Řasy naličte jednou vrstvou hnědé řasenky.

  Rty v odstínech marshmallows
  Chcete-li působit křehce a nevyzývavě, nebojte se k nasládlým očním stínům nalíčit rty v podobném tónu. Přetřete je světle růžovou matnou rtěnkou nebo leskem bez perleti, který dodá vaší puse šťavnatost.

 • Dramatická dívka

  Růžové líčení Lancome
  Autor: archiv firmy
  Oči v růžovém kouři

  Růžová nemusí působit jen dětsky nevinně a něžně, spíše naopak. Tahle barva umí být doslova nabitá dramatičností a sexuální přitažlivostí. Stačí její tóny jen správně zkombinovat. Pro tento případ zvolte růžovo-šedé kouřové líčení. Na celou plochu horního víčka naneste růžový stín, těsně nad linii řas pak šedým stínem vykouzlete linku, kterou rozetřete do ztracena. Šedý stín pak neneste i do vnějšího koutku a vytvořte jím ostře řezanou špici. Směrem k vnitřnímu koutku jej pak rozetřete do ztracena. Řasy naličte zhušťující a prodlužující řasenkou v černém odstínu.

  Fuchsiově sexy rty
  Na rtech vypadá luxusně tmavě růžová až fuchsiová barva s vysokým leskem, který dotváří objem. Když navíc ve stejné barvě nalakujete i nehty, stanete se neodolatelnou lvicí nejednoho salonu.

 • Malinová kočka

  Růžové líčení MAC pro House of Holladn
  Autor: House of Holland
  Růžovo-černé oči
  Hravě a přitom svůdně bude vypadat líčení, kdy na celé horní víčko nanesete růžové stíny v barvě malin a těsně nad linii řas vykroužíte černou linku. Pomocí té oči krásně protáhnete a vytvoříte skvělý kontrast k růžové. Na hranu spodního víčka pak vykreslete tělovou linku. Černou řasenkou pak protáhněte řasy na horním i spodním víčku.

  Malinová pusa
  Rtěnka v barvě malinového sorbetu vypadá neotřele, svůdně a přitom tak nějak rošťácky. Nebojte se jí, ani pokud vám už dávno není dvacet, tahle neokoukaná barva je pro každou ženu.

Diskuse ke článku
.