Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Vytvarujte svůj nos k dokonalosti: Postačí vám pár líčidel

 • Líčením si můžete upravit i tvar vašeho nosu.
  8. ledna 2014 | 06:00

  Snad žádná žena se nenarodila dokonalá, ani ta, která se vám tak jeví. Na úpravu nosu díky líčidlům vsází dokonce i celebrity, tak proč byste nemohla vy!

 • Nos jako bambule


  Bílý korektor, Inglot, info o ceně v obchodě
  Bílý korektor, Inglot, info o ceně v obchodě
  Jestli jste majitelkou širokého nosu, pak jako základ líčení použijte po stranách nosu o tón tmavší odstín make-upu než na zbytek obličeje. Dobře jej rozetřete, aby přechod mezi jednotlivými odstíny na obličeji nebyl vůbec patrný. Pak naneste na hřbet nosu make-up světlejší a ještě přidejte lehký bílý korektor, který jemně vklepejte do pleti. Poté zafixujte pudrem a máte hotovo. Stejným způsobem se krášlí i herečka Jennifer Lawrence (23).

 • Příliš dlouhý nos


  Bronzující pudr, Rimmel 129 Kč
  Bronzující pudr, Rimmel 129 Kč
  Zdá se vám, že je váš nos příliš dlouhý? Jednoduchou pomoc najdete ve své kosmetické taštičce. Budete potřebovat make-up ve svém odstínu a jeden o tón tmavší, bronzer a také bílý korektor. Naneste na celý obličej make-up, který běžně používáte, jen na špičku a kořen nosu použijte tmavší tón, který plynule zapracujte, aby nebyl patrný přechod. Po obou stranách nosu a na kořen nosu naneste jemnými tahy štětcem bronzer. Bílým korektorem pak projasněte oblast nosoretní rýhy, která se díky tomu zjemní, rozzáří a odpoutá pozornost od nosu. Takhle si nos líčí i oblíbená představitelka Carrie Bradshaw, Sarah Jessica Parker (48)

 • Nos jako knoflík


  Make-up, Giorgio Armani 1 660 Kč
  Make-up, Giorgio Armani 1 660 Kč
  I příliš malý nosík může být problémem, který nemusíte řešit u plastického chirurga, ale naopak doma před zrcadlem ho vyřešit můžete. I tentokrát budete potřebovat nejen svůj oblíbený make-up, ale také ten o tón tmavší a chybět by vám v ruce neměl ani bílý korektor. Tentokrát naneste tmavší tón po stranách nosu a také na jeho chřípí, a vystínujte do ztracena. Na zbytek nosu použijte svůj klasický odstín a jeho špičku i hřbet ještě „přibarvěte“ bílým korektorem. Ten do pleti jemně vklepejte, aby nedělal příliš velké přechody. Takovým optickým kouzlem si pomáhá i Spidermanova kráska Kirsten Dunst (31)

Diskuse ke článku
.