Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 20°C

Proměna Milky (51): Úchvatná i po padesátce

31. října 2011 | 06:00

Paní Milka vypadá na svůj věk báječně. O líčení i módní styly se vždycky zajímala a je to opravdu znát. Mnoho práce s ní tak naše expertky na krásu neměly.

Změna barvy

„Měděno-červený odstín je pro vlasy přirozenější,“ vysvětluje kadeřnice Mirka Némethová důvody, proč se rozhodla ustoupit od dosavadního intenzivního třešňového, který Milka dosud nosila a docela jí slušel. Nová barva vlasů její pleti a barvě očí zalichotí prý ještě více. Milka nejprve podstoupila aplikaci jemného, ale hustého melíru a následně nanesení barvy. „Vlasy jsem důkladně sestříhala a na závěr vyfoukala,“ dodává kadeřnice.

Nové líčení Milku omladilo

Vizážistka Lenka Šoóšová sáhla po růžových tónech, které Milku nádherně prozářily a omladily. Navíc tento typ líčení příjemně kontrastuje s barvou vlasů a změkčuje rysy tváře. „Na víčka jsem nanesla kombinaci perleťovorůžového a hnědého očního stínu. Úžasnou barvu očí podtrhne bronzovohnědá tužka, kterou jsem podmalovala oči. Růžové tváře pak dokonale ladí se rtěnkou,“ popsala svůj „zásah“ vizážistka.

Co na sebe?

Podle nálady může Milka vyrazit v modelu à la zralá dáma, ale také zvolit kvalitní kalhoty a navrstvit topy, tílka, trička. Vše jí sluší!

Prudce elegantní:

Boty na vyšším podpatku a sukně v lady délce.  Skvělá volba!

● Náušnice: Orsay

● Top: Orsay

● Kabelka: Reserved

● Pásek: Orsay

● Náramek: Promod

● Sukně: Marks & Spencer

● Sandály: Stiefelkönig


Ležérní elegantní:


Hrátky s délkami svršků jsou stále v kurzu!

● Vrstvený top a náhrdelník: Marks & Spencer

● Džíny: Next

● Sandály: Stiefelkönig

Autor: Beata Suchá/Nový čas pre ženy, kač, Kbak