Pátek 1. prosince 2023
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, sněžení 0°C

La Toya Jackson: Místo tváře špatný komiks!

La Toya Jackson
12. ledna 2010 | 16:26

Starší sestra Michaela Jacksona (+50) La Toya (53) sice nepobrala moc hudebního talentu, ale vášeň pro plastické operace měla se svým bratrem stejnou.

Jako páté dítě slavného hudebního klanu Jacksonů se La Toya nemohla vyhnout hudbě. S dvěma sestrami vystupovala v 70. letech v několika televizních pořadech ´The Jacksons´. V roce 1980 nastartovala vlastní hudební kariéru. Celkem pohledná dívka měla stejně jako její o dva roky mladší bratr Michael mindrák ze svého většího širokého nosu.

La Toya Jackson
Autor: en.wikipedia.org

Následující rok si ho proto nechala chirurgicky upravit do jemnější podoby.

La Toya Jackson
Autor: en.wikipedia.org

Ve chvíli, kdy by většina soudných lidí s plastikami přestala, se La Toya naopak pro další úpravy své tváře nadchla. Nos si nechala ztenčit ještě několikrát.

La Toya Jackson
Autor: YouTube

K zásadní změně své vizáže přistoupila v roce 1988. Z ničeho nic se na scéně objevila jiná žena - vytažené oči, upravené rty, velká prsa a nos už skoro žádný! Pokoušela se prosadit v showbyznysu za každou cenu. Její desky však téměř nikoho nezajímaly, proto se rozhodla pózovat v časopise Playboy.

La Toya Jackson
Autor: en.wikipedia.org

To ovšem zpěvačce nestačilo. Její tvář byla nakonec zbavena jakéhokoliv výrazu a místo nosu se v obličeji vyjímaly jen dvě černé dírky. "Tomu, kdo jí tohle udělal, by okamžitě měli vzít licenci," nechal se v televizi slyšet jeden americký plastický chirurg.

La Toya Jackson
Autor: YouTube

Výsledku se zřejmě zalekla i sama La Toya, proto se později pokusila o pár zákroků, které by zachránily její nosní přepážku a své tváři se pokusila dát výraz pomocí silikonových vycpávek. Marně. Na nejnovější fotografii vypadá jako figurína z muzea voskových klaunů.

La Toya Jackson
Autor: profimedia.cz

Zbývá jen La Toye držet palce, aby nakonec nedopadla jako její slavný bratr Michael, který se vinou plastik stal závislý na lécích a v 50 letech zemřel na předávkování.

357424:gallery:true:true

Autor: brum, INT