Uma Thurman: Jak vypadá bez make-upu? | Pro ženy | Blesk.cz

Uma Thurman: Jak vypadá bez make-upu?

2. července 2009 | 15:30

Hvězda z filmu Kill Bill Uma Thurman (39) není ani mimo kamery žádná ´bárbína´. Při nedávné cestě z Los Angeles ji fotografové zastihli na letišti nenamalovanou. A nutno říct, že jí to sluší i v ´převleku´ za nenápadnou turistku.

Uma, která na konci dubna oslavila 39. narozeniny, je matkou dcery (11) a syna (7), které má s kolegou Ethanem Hawkem. Poznali se při natáčení scifi Gattaca v roce 1997, za rok se konala svatba. Manželství vydrželo pět let. V roce 2003 došlo k rozluce, za rok nato k rozvodu. Důvod? Hawkovy opakované nevěry.

Na nedostatek ctitelů si ale herečka rozhodně stěžovat nemůže. Jako o své múze o ní hovoří například režisér Quentin Tarantino, který jí obsadil do filmu Pulp Fiction a později kvůli jejímu těhotenství i odložil natáčení slavného dvojfilmu Kill Bill. "Roli jsem psal přímo pro ni. Když mi ale pak Uma řekla, že je v tom, naštval jsem se a chtěl ji přeobsadit. Při nejlepší vůli jsem ale si v té roli nikoho jiného nedokázal představit. Takže jsem natáčení zdržel a počkal, až porodí. A udělal jsem dobře," prohlásil Tarantino krátce po premiéře.

V současnosti je Uma zasnoubená s francouzsko-švýcarským finančníkem Arpadem Bussonem. Ten má na krásné ženy nos, před Umou totiž několik let randil se supermodelkou Elle Macpherson.

Uma Thurman ve filmu Kill Bill (píseň Goodnight Moon od skupiny Shivaree) • VIDEO: YouTube

Autor: brum