Čtvrtek 21. září 2023
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 25°C

Znáte trio oblíbených cukrovinek od společnosti HARIBO?

2. června 2014 | 10:06
Prezentace klienta |

Společnost s tradicí zakořeněnou ve sladkostech, to je HARIBO. Málokdo nezná její cukrovinky, které se staly jedničkou na světovém trhu.

Každý produkt začíná svou cestu náčrtkem na papíře výrobního návrháře a až důslednou ruční prací získá vlastní výrobní formu, ať už jde o Zlatého medvídka HARIBO Göldbaren, veselé kostičky HARIBO Funny Cubes, nebo pestré kytičky HARIBO Flower Power. Než se však cukrovinka zabydlí ve svém sáčku, čeká ji ještě dlouhá cesta. Přísná kontrola kvality během celého výrobního procesu z pečlivě vybraných surovin je standardem, který oceňují nejen spotřebitelé.

Autor: Haribo

Široké spektrum produktů různých tvarů i chutí je neustále rozšiřováno o nové výrobky, které chutnají malým i velkým spotřebitelům. V loňském roce byla na trh úspěšně uvedena atraktivní pěnová cukrovina HARIBO Funny Cubes. Každý sáček v sobě ukrývá barevné kostičky s veselými obličeji s ovocnými příchutěmi, limetka, banán, černý rybíz a ovocný mix. Stejně jako ostatní výrobky HARIBO představují osvědčenou kvalitu, na kterou se můžeme spolehnout.

Autor: Haribo

HARIBO Flower Power jsou ovocné želatinové kytičky, které se staly velmi oblíbenými pro svoji jedinečnou chuť a nápaditý design. A především jako skutečné květiny i HARIBO Flower Power přinášejí radost všem obdarovaným.

Autor: Haribo

Kolové bonbóny HARIBO Coala-Tatzen ve tvaru tlapiček medvídka koaly s ovocnou příchutí jsou novinkou tohoto roku. HARIBO Coala-Tatzen jsou výrobkem, ve kterém se snoubí skvělý nápad, originální provedení a především neodolatelná chuť. Tyto plněné kolové želatinové cukrovinky v sobě ukrývají ovocnou náplň, která vhodně doplňuje kolovou příchuť. Příchuť višně, citrónu a pomeranče se skvěle hodí k nezaměnitelnému aroma koly.

Autor: Haribo

Více informací o společnosti HARIBO a jejích produktech, které chutnají malým, stejně tak i dospělým, naleznete na stránkách www.haribo.com

Video se připravuje ...