Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

Rozdáváme 2 měsíce členství na nejkvalitnější české on-line seznamce! Registrujte se ještě dnes!

13. srpna 2015 | 09:00
Prezentace klienta |

Denně se seznámí stovky lidí se svým vysněným partnerem. Jak jste na tom vy? Už jste svoji lásku našli nebo ji stále ještě hledáte? Pokud ještě hledáte, poradíme vám, kde a jak ji najdete. Nečekejte na zázrak. Buďte aktivní. Zaregistrujte se na nejkvalitnější českou on-line seznamku a najděte si zde partnera pro život. Seznamování nebylo nikdy jednodušší. Tak proč to nezkusit?

Proč se registrovat právě na ELITE Date?

Prémiová seznamka ELITE Date patří mezi nejkvalitnější české on-line seznamky. Díky pravidelným kontrolám se zde nevyskytují falešné profily ani profily uživatelů, kteří touží jen po flirtu nebo nezávazném sexu. Seznamka ELITE Date je určena pouze pro osoby, které hledají vážný vztah. Nenajdete zde žádné úchyly, podvodníky ani ztroskotance. Na ELITE Date se registrují především osoby, které nemají kvůli svému pracovnímu vytížení na seznamování čas. V databázi jsou registrováni i bankéři, finanční analytici, manažeři nebo lékaři.

Akční nabídka platí jen do 17. 8. 2015. Tak už neváhejte a registrujte se!

Na této prémiové seznamce jsou navíc pravidelně odstraňovány i neaktivní profily. Na ELITE Date tak máte jistotu, že se seznamujete pouze s uživateli, pro něž je seznamování stále aktuální. Profily osob, které se do seznamky nepřihlásí po dobu více než 4 týdnů, jsou okamžitě deaktivovány. Uživatelské profily na ELITE Date nejsou veřejně přístupné. Na rozdíl od jiných seznamek si váš profil mohou prohlížet pouze zaregistrovaní uživatelé. „Lidé z ulice“ se k údajům, které jste vyplnili do svého profilu, nedostanou. ELITE Date je navíc jediná česká on-line seznamka, na kterou se v případě potřeby dovoláte.

Autor: ELITE Date

Ráno registrace, večer rande? To není sen, to je realita! Nepromarněte svoji příležitost. Seznamte se!

O tom, že je seznamování jeden z nejnáročnějších komunikačních procesů, není pochyb. Na prémiové seznamce ELITE Date je však seznamování jednodušší. Vzhledem k tomu, že se na ni registrují pouze osoby, které hledají vážný vztah, nemusíte mít obavy z oslovení ani z odmítnutí. Všichni hledají to samé, co hledáte vy. Lásku na celý život. Takže ať oslovíte kohokoliv, víte, že se chce seznámit. Na kvalitní internetové seznamky se registrují denně stovky osob. Máte tedy neustále z čeho vybírat. Co více si tedy přát, než potkat tolik osob toužících po vztahu na jednom místě? Snad jen to, abyste měli štěstí a potkali konečně nějakou spřízněnou duši.

Akce končí už za 4 dny! Pospěšte si. Investujte do svého štěstí!

Autor: ELITE Date

Všichni zajímaví partneři nejsou ještě zadaní! Možná čekají právě na vás. Seznamte se s nimi!

Při osobním seznamování může chvíli trvat, než potkáte někoho, kdo se vám bude zamlouvat. Na internetové seznamce je to mnohem jednodušší. Vyfiltrujte si partnera na míru svým očekáváním. Stačí, abyste si nastavili do filtru požadavky na svého partnera a během pár vteřin se můžete začít seznamovat. Pak už bude jen na vás, jak s nabídkou partnerů naložíte. Možná budete mít štěstí a padnete si do oka hned s prvním uživatelem, který se vám v seznamu vyhovujících uživatelů objeví. Seznamování na internetu není žádná věda. Zvládli to ostatní, zvládnete to i vy!

Už jste se zaregistrovali? Ne? Tak na co ještě čekáte? Kde jinde vám dají 2 měsíce členství ZDARMA? Jedině na ELITE Date!

Video se připravuje ...