Vzrušující sex ve sprše: 5 pozic, při kterých si to užijete nejvíc | Pro ženy | Blesk.cz

Vzrušující sex ve sprše: 5 pozic, při kterých si to užijete nejvíc

 • Užijte si sex za vzrušujícího doprovodu vody.
  7. ledna 2014 | 16:00

  Milujete se s partnerem jen v ložnici a ještě u toho zhasínáte? Pak se nedivte, že je váš sexuální život stereotypní. Co takhle vlézt mu večer do koupelny a nažhavit ho ve vodní lázni. Máme pro vás 5 tipů, jak si to v koupelně pořádně užít.

 • Ruce vzhůru


  sex ve sprše
  Vlezte si se svým drahým do sprchy a otočte se čelem ke zdi, jako by vás zrovna zatýkal. Dlaněmi se nad hlavou opřete o zeď,  nohy mírně rozkročte a vyšpulte zadeček, aby do vás mohl váš fešák pohodlně vstoupit zezadu. Když vás navíc bude jednou rukou držet za bok a druhou dráždit zepředu, dosáhnete opravdové slasti.

 • Nakročte si na to


  Sex ve vodě
  K jednomu z největších sexuálních zážitků z koupelny budete potřebovat vanu. Zvedněte nohu tak, abyste si mohla chodidlo opřít o okraj vany a zároveň abyste se svému partnerovi pěkně otevřela. Důležité je, abyste se v této pozici mohla pro větší stabilitu opřít rukou o zeď a pak už je jen na vás, jestli k vám přistoupí zepředu a u společného vyvrcholení se vám bude dívat do očí nebo naopak zezadu, jako neznámý milovník.

 • Posaďte se na něj


  sex
  Je jedno jestli si budete užívat ve vaně nebo ve sprchovém koutě, hlavní je, aby se váš drahý měl kam posadit. Nechte svého drahého, aby si sedl s nataženýma nohama a vy si nasedněte na něj. V této poloze si můžete regulovat hloubku do jaké vás pronikne a když mu navíc dáte do ruky sprchu, aby vám během sexu jemným proudem masíroval zadeček, prsa a bříško, budete doslova v sedmém nebi.

 • Orální uspokojení


  sex v koupelně
  V koupelně jsou možnosti sexuálního vyžití mnohem větší než v ložnici a tak není důvod, proč se právě tady nepustit do orálního sexu, když jste navíc oba krásně vymydlení. Posaďte se na okraj vany a partnera nechte, ať si sedne před vás do vany. Můžete nechat vodu napuštěnou a přidat vonné oleje nebo pěnu, bude pak velice příjemné a vzrušující, když vás během laskání jazykem polaská také vlhkými doteky. A až budete slastně ukojena, postačí jen sklouznout do vany k němu a pokračovat ve vodní lázni. Stejnou službičku pak můžete dopřát vy jemu.

 • Předveďte mu žhavé divadlo


  sex v koupelně
  Nic nesvádí k laskání tolik jako proudící horká voda. Vezměte proto partnera s sebou do sprchy a tam mu předveďte, jak to máte ráda. Nechte vodu stékat po svém těle a začněte se prsty dotýkat svého těla všude tam, kde to máte ráda. Pak vezměte jeho ruku a naveďte ho na místa, která chcete polaskat. Zatímco on se bude svým prstokladem věnovat vám, vy si vezměte do práce jeho penis a najeďte na společný rytmus. Dokonalá ruční dvojhra vás dovede na pokraj blaženosti.

Klíčová slova: sex, sex ve vodě, sex ve sprše, vztahy, láska
Diskuse ke článku
.