Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Prokázáno! Holohlaví a nechlupatí muži jsou lepší milenci

Lékem na mužovu potenci a libido je zahradničení!
30. května 2009 | 10:52

Holohlavost je sice u mužů už dlouho považována za symbol vášně a znak vysoké hladiny testosteronu, britští experti nyní potvrdili, že jsou nejen vášnivější, ale že to v posteli prostě umějí. A nejde přitom jen o porost hlavy.

Téměř dvě třetiny Evropanek považují sex s muži-holátky za kvalitnější.

„Pokud sníte o skutečném milenci, pak přestaňte myslet na Hugha Jackmana a jemu podobné a začněte uvažovat o Brucei Willisovi a dalších holohlavcích. A pokud budou mít stejně hladký jako bradu i zbytek těla, pak jedině dobře pro vás,“ cituje britský Daily Mail experty z řad sexuologů a psychologů.

Téměř osmdesát procent žen v dotaznících uvedlo, že by si přálo, aby se jejich partner holil v podpaží. Jenže to není jen otázkou žen. I pětasedmdesát procent mužů uvádí, že preferují sex se ženami, které mají vyholené pohlaví, nebo ještě lépe přímo depilované.

Dvě třetiny dotázaných žen řekly, že sex s mužem vyholeným na celém světě je nejen příjemnější, ale také kvalitnější. Nemalé procento slečen a dam také uvedlo, že si neužily sex s hezounem jen proto, že je odpuzovala jejich srst.

Autor: Famous, tez