5 věcí, za které bychom muže měly před Vánoci blahořečit | Pro ženy | Blesk.cz

5 věcí, za které bychom muže měly před Vánoci blahořečit

 • Nesnažte se před vánoci všechno stihnout sama. Většina mužů vám ráda pomůže!
  20. prosince 2015 | 06:00

  Máte pocit, že během adventu by bylo ideální muže odeslat na měsíc, aby nám nepřekáželi, neujídali rohlíčky a nevymýšleli si další úkoly, které na nás navalí? Pak patříte zřejmě do kategorie superžen, které se snaží všechno stihnout samy. Poradíme vám, jak mužské síly právě teď využít k vlastnímu prospěchu.

 • Využijte, že jsou ješitní

  ...
  Každý chlap má pocit, že je něco jako Herkules, který holýma rukama uškrtí divočáka. Dejte mu prostor ukázat se jako hrdina a nechte ho nosit těžké tašky s nákupem, odtáhnout (vámi vybraný) vánoční stromek od obchoďáku až na balkon, eventuálně přestěhovat v rámci předvánočního úklidu nábytek.
 • Umí si hrát

  Potěšte muže k Vánocům krásnou knihou!
  Každý sedmý muž má za to, že upevnit stromek do stojanu je projev kutilství. Alespoň to vyplynulo z průzkumu pro pivovar Velkopopovický kozel. Pokud dáte partnerovi stromek, pilku a stojan, máte na dvě až čtyři hodiny pokoj (podle zručnosti toho vašeho).

 • Jsou v klidu

  Vyzrajte tentokrát na předvánoční stres!
  Podle průzkumu internetových stránek Tokie.com si 81 % žen s předvánočním časem spojuje hlavně gruntování, stres, pečení, vaření, velká očekávání a vysoké náklady. Pánové se sice z 64 % také zapojují do úklidu, ale v mnohem menší míře, s menším nasazením a rozhodně bez stresu. Prostě si advent i svátky víc užívají. To bychom se od nich měly učit!

 • Mají nekonečný apetit

  Pozor na vánoční ujídání v klidu u televize.
  To, že vám ujídají rohlíčky, sní místu bramborového salátu a pět řízků je vlastně výhoda. Umíte si představit, jak byste vypadala, kdybyste všechno, co navaříte a napečete, musela sníst sama? Hubnout po Vánocích deset kilo je pekelnější, než se zbavovat tří.

 • Chtějí nám dělat radost

  Nesnažte se před vánoci všechno stihnout sama. Většina mužů vám ráda pomůže!
  Ano, i ten nejmenší romantik na světě má kolem Vánoc potřebu udělat své milé radost. A když budete chytrá, nasměrujte ho správným směrem a konečně dostanete to, po čem už několik let toužíte. Jen je třeba nehrát si na náznaky, ale ideálně posílat linky na e-shopy s přesným popisem barvy, velikosti i kódu výrobku, který chcete.

Diskuse ke článku
.