Co o vás prozradí capuccino? Vyberte si kávu podle své povahy! | Pro ženy | Blesk.cz

Co o vás prozradí capuccino? Vyberte si kávu podle své povahy!

 • Co prozradí výběr kávy o vaší povaze?
  25. října 2014 | 06:00

  Psychologové prý podle ní poznají, jací jsme. Zní to jako pitomost jen zdánlivě: zkuste si představit chlapáka, jak s vystrčeným malíčkem popíjí kávičku se šlehačkou nebo vaječňákem. Vidíte ho spíš s pořádným espresem jako George Cloonyeho? A o tom to prý je. U herců a jiných celebrit bychom možná měli být na pozoru: chlápek v reklamě sice do sebe nalije kafe, které by s normálním člověkem praštilo o zem, doma ale popíjí maminčiny čajíčky... Normálně to prý ale takto nechodí, a podle toho, jakou si objednáte, se dá hodně vyčíst o vaší povaze.

 • Klasické espreso: manažeři a silné povahy

  ...

   

  Tento typ kávy, silné, s výraznou chutí a vůní prozrazuje, že ji rádi pijí lidé rozhodní, vůdčí typy (ať jde o ženy či o muže), kteří vědí, co chtějí a jsou úspěšní v práci.

 • Capuccino: laskaví zmatkaři

  capuccino, káva, kafe

  Lahodnou našlehanou čepičku na jemnější kávě mají v oblibě ti, kteří mívajílaskavou, smířlivou povahu a v praktickém životě bývají dost nepraktičtí a často zmatkují.

 • Café Latte: nerozhodní

  Latté, káva, kafe

   

  Pijí jej lidé, kteří nemívají vyhraněný názor, dají se snadno ovlivnit a rozhodnout se o něčem nebo pro něco jednoznačně a bez vnitřních rozporů a otazníků, je bezmála nad jejich síly.

 • Turek: klasici a konzervy

  Turek, kafe, káva

  Tureckou kávu, připravovanou buď úplně obyčejně, nebo ve speciálním kávovaru, zkrátka kafe s lógrem, pijí dva druhy lidí. Ti první oceňují především prakticky nenahraditelnou vůni čerstvě umletých kávových zrn a jsou to povahově rozhodní požitkáři – berou si od života to, co právě chtějí, a to, co jim aktuálně vyhovuje. Přitom to trochu paradoxně nebývají mamonáři a nehoní se za penězi.

  Druhý typ lidí „kafe s lógrem“ jsou tací, kteří si na takové kafíčko zvykli a nehodlají ustupovat z pozic. Jsou prostě dost konzervativní, bývají nekompromisní a stojí si za svými názory.

Autor: Silvie Risová
Diskuse ke článku
.
1080p 720p 360p
DesktopMobile