Čtvrtek 28. září 2023
Polojasno 24°C

Tlakové hrnce: Vyhoďte staré, kupte moderní!

1. června 2009 | 11:33
Prezentace klienta |

Je čas provětrat kuchyň a vyhnat z ní dinosaury! Vyhoďte konečně hrnce po babičce, které stejně nepoužíváte. Kuchyňská technika je už mnohem dál!

Letos je to 330 od prvního tlakového hrnce, který vynalezl francouzský fyzik a matematik Denis Papin. Podle průzkumu se ukázalo, že historické kousky se nacházejí i ve většině českých domácností.

Dokonce spousta takovýchto muzejních exponátů se dědí z generace na generaci. Takové hrnce se používají minimálně a to ať už proto, že nevíte, jak takový hrnec používat nebo (a hlavně) hrnce neodpovídají požadavkům na bezpečnost. Všeobecně mezi kuchařkami panuje strach z unikající páry či jiných nečekaných překvapení.

Tefal Clipso
Autor: www.tefal-clipso.cz

Jestli je toto důvod, proč jste tlakový hrnec vyřadili z vaší kuchyně je čas tento názor přehodnotit. Otevírání a zavírání tlakového hrnce a hlavně udržení jeho síly pod kontrolou je jedna z mnoha předností tlakového hrnce Tefal Clipso. Jednou rukou zvládnete otevřít a zavřít poklici. Tefal Clipso má i 7 pojistek pro správné fungování. Více o bezpečnosti tlakových hrnců na www.tefal-clipso.cz

Tefal Clipso
Autor: archiv firmy

Bezpečnost není jen to jediné, na co si při zakoupení nového tlakového hrnce dat pozor. Také komfort by mel byt v centru naši pozornosti. Pro obsluhu je důležité otevíraní jednou rukou, myti i poklice v myčce a v neposlední radě jednoduché skladování, které nezabere moc místa.

Tefal Clipso
Autor: archiv firmy

Ať už si hrnec pořídíte sami pro sebe, či věnujete ho jako dárek, pořídíte téměř kreativní hračku do kuchyně. V tlakových hrncích můžete vařit, dusit, péci, vařit v páře, rozmrazovat či připravovat dezerty. Pokud máte miminko, dokonce v tlakovém hrnci můžete sterilizovat dětské lahvičky. Moderní tlakové hrnce jsou použitelné na všech sporácích - ať už plynových či indukčních.

Tefal Clipso
Autor: www.tefal-clipso.cz


Rychlost přípravy pokrmu oceníme snad všichni. A jako bonus k tomu všemu máme ještě zachované vitaminy pro naše zdraví.

Více informací najdete na http://www.tefal-clipso.cz

Tefal Clipso
Autor: www.tefal-clipso.cz

Související články
Video se připravuje ...