Splňte si novoroční předsevzetí: Vytvarujte si postavu podle svého! | Pro ženy | Blesk.cz

Splňte si novoroční předsevzetí: Vytvarujte si postavu podle svého!

9. ledna 2013 | 15:50

Plošší bříško, pevnější prsa, užší pas... Jde to i bez každodenního trápení v posilovně. Vytvarovat a zformovat postavu totiž můžete díky elektronickým pomocníkům i v pohodlí domova. Vyzkoušejte to!

Se svou postavou není stoprocentně spokojená asi žádná z nás. Nezáleží na tom, zda je nám dvacet či padesát. Trápí nás povolené břišní svaly, nezpevněné pozadí, malá nebo povislá ňadra. Jenže k pravidelnému cvičení se prostě přinutit nedokážeme.

Skvělou zprávou je, že teď už se ani nutit nemusíme. Formovat postavu totiž můžeme v pohodlí domova. Bez bolesti, potu i pohrdavých pohledů každodenních navštěvovatelů posiloven.

Je vědecky dokázáno, že lidé, kteří jsou nespokojení se svou postavou, jsou mnohem méně sebevědomější než ti, kteří svoji postavu považují za optimální.

Pořiďte si proto některý z přístrojů pro krásnější a přitažlivější postavu a získejte zpět ztracené sebevědomí! Je to tak snadné! Na e-shopu Netmedik.cz si vybere každý.

Pro pevnější břicho a zadeček

Multifunkční posilovací stroj J-5 je unikátní svou konstrukcí a metodou cvičení, která maximálně využívá každého vašeho pohybu k formování a posilování všech partií dolní poloviny těla.

Stačí 15 minut pravidelného posilování denně a vaše břicho, zadeček a nohy se zbaví veškerého přebytečného tuku a vytvarují se do podoby, o jaké jste vždy jen snila.

Multifunkční posilovací stroj J-5 efektivně využívá klouzavého pohybu do boku a zemské gravitace, které tak vytváří optimální úroveň obtížnosti cvičení. Umožní vám tak okamžiku provést dřep, roznožení a snožení, čímž do cviku zapojíte všechny svaly dolní poloviny těla.

Díky klouzavému bočnímu pohybu jsou tak všechny svaly v průběhu celého cvičebního cyklu neustále v napětí, což ještě více napomůže jejich aktivitě, posilování, zvýší srdeční tep a tím i spalování kalorií.

Infra magnetická masáž účinně odbourá tuky

Masážní přístroj IMF-12 ke spalování tuků je také velice účinný v boji s celulitidou. Je lehký a velmi dobře ergonomicky řešený pro domácí auto-terapii. Pogumovaná rukojeť je velmi příjemná do ruky a i díky tvaru přístroje lze účinně masírovat i ty partie, kam se s jiným masážním přístrojem nedostanete.

Je vybaven 12 infračervenými body pro aktivaci krevního oběhu a 4 silnými magnety pro zrychlení buněčného metabolismu, čímž dochází k účinnému spalování přebytečného tuku v masírovaných oblastech. Díky plynulé regulaci vibrací si můžete nastavit stupeň masáže dle vašich potřeb a místa masáže.

Pro dokonalý dekolt

Toužíte po pevnějších a větších ňadrech? Pořiďte si je! A nemusíte kvůli tomu zrovna na plastiku. Masážní přístroj pro efektivní modelaci vám prsa zpevní, zformuje a zvětší.

Jak to vlastně funguje? Masážní přístroj Breast Shaper prsní tkáň stimuluje, akceleruje krevní oběh, aktivuje buňky a hormonální sekreci za pomoci vibračních kuliček. Vaše prsa budou zdravější a více sexy.

Díky "rozhýbání" krevního oběhu a tukových buněk vznikne takzvaný "push up" efekt a Vaše prsa získají lepší tvar. Pravidelná masáž této oblasti má navíc i pozitivní vliv na celkový zdravotní stav Vašeho dekoltu.

Celou nabídku přístrojů pro hubnutí a formování postavy
naleznete ZDE.

Komerční prezentace