Pondělí 2. října 2023
Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil
Polojasno 24°C

Branky, body, kokoti: Češi milují mamahotel! A navíc kardinální prasák!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Češi v mamahotelu, potraty na Slovensku a kardinální prasák!
VIDEO: Blesk pro ženy/Karel Dlabač
12. června 2018 | 06:00

Pětina českých třicátníků stále bydlí u maminky! A víte proč? Můžou za to feministky! Alespoň podle slavného sexuologa Zvěřiny. Ale mohlo by být i hůř, jako třeba na Slovensku. Tam nacionalista Kotleba zahájil tažení proti potratům, na které podle něj ženy chodí kvůli postavě a kariéře. A prasák týdne? Tentokrát je z arcibiskupství! Schválně se na něj podívejte! 

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy  ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně že nás chlap nebije a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají. 

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE

Autor: red
Video se připravuje ...