Na cestách v pohodě | Pro ženy | Blesk.cz

Na cestách v pohodě

7. srpna 2008 | 13:18

Plánujete nedělní výlet? Chystáte se na víkendové cestování? Vyberte si praktické společníky do nepohody, abyste si domů přivezli jen příjemné zážitky.

1. Stan X-3 Durawrap se neztratí v žádné rodině. Když pojedete autem, nebudete řešit váhu přístřešku, kdežto na pěší a cyklovýlety můžete odpojit předsíňku – jednoduše rozepnete zip.
Stan pro 3 osoby o velikosti 210x210 mm (bez předsíňky) za 3719 Kč, Coleman

2. Baterka 2D Widebeam se vám hodí vždycky a na cestách poslouží stejně dobře jako doma. Jenom si nezapomeňte přibalit 2D/R 2 baterie…
Vodotěsná baterka za 279 Kč, Coleman

3. Zkušení cestovatelé uvažují prakticky a do batohu si poskládají jen to, co budou skutečně potřebovat. Batoh Crossroads váží necelý kilogram, má objem 28 litrů a anatomicky tvarovaná záda s odvětráváním.
Batoh za 1649 Kč, Coleman

4. Babiččiny duchny si určitě na cesty nevezmete, zato spací pytel s náplní z prachového peří vám prokáže dobrou službu. Spolehněte se na rozměry 225x85/55 cm (poslední údaj udává rozměry kolem ramen, kde se spacák zužuje, aby zbytečně neutíkalo teplo).
Spací pytel Viper 140 za 1799 Kč, Quelle

5. Dlouhá túra? Nohy Bolí? To chce pauzu! A protože ne vždy se můžete uvelebit do trávy, možná vám přijde vhod hliníková trojnožka. Nebojte se, je skutečně lehoučká, váží jen 700 g a unese až 80 kg.
Stolička za 199 Kč, Quelle

6. Rádi byste vyrazili na piknik do přírody a řešíte, jak v letním počasí spolehlivě přepravit občerstvení? Pomůže vám plastová termo taška s termo lahví ve víku.
Termo taška za 699 Kč (chladicí vložka za 169 Kč), Magnet 3Pagen

7. Nespoléhejte se na předpověď počasí. Aby vás déšť nezaskočil, zabalte si s sebou oboustrannou bundu odolnou vůči vodě a větru. Samozřejmě s kapucí!
Parka do deště za 279 Kč, Magnet 3 Pagen

ADRESÁŘ:
www.campingaz-coleman.cz; www.quelle.cz; Magnet 3Pagen

Autor: Marcela Škardová
Související články