Sobota 23. září 2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 19°C

Olympijské drby: Stovky kondomů, královská rodina i tajné lásky

Video se připravuje ...
VIDEO: Videohub
14. února 2022 | 06:00

Zimní olympijské hry v Pekingu jsou v plném proudu a my vám přinášíme unikátní drby z dění jak z olympijských her, tak ze sportovišť! Tentokrát se fanynka sportu Kateřina zaměřila na slavné osobnosti, a zabrousila tak trochu i do historie. Věděli jste například, že princezna Anna, sestra prince Charlese, se zamilovala do svého kolegy žokeje při parkurových závodech? A co taková ochrana, která se v olympijských vesnicích rozdává každoročně v hojném počtu? Podívejte se na video a dozvíte se zajímavé drby ze sportovního dění!

Když začne olympiáda, znamená to jen jedno – spoustu krásných lidí na jednom místě v olympijské vesnici. A tam se může stát naprosto cokoliv, proto organizátoři pravidelně rozdávají ochranu pro všechny a počty se nesnaží skrývat. 

To, že občas přeskočí mezi lidmi jiskra, není novinka ani na oslavách sportu. Ovšem ne každá láska z olympiády vydrží. A na koho z nezadaných státnických osobností se můžeme těšit? Co taková princezna, vlastně hned dvě? A koho si nabrnkl monacký kníže Albert II. nebo s kým randí naše česká běžkyně na lyžích Kateřina Janatová? 

Kateřina miluje olympijské dění, a tak jí neunikli ani ti největší smolaři, ostatně přesvědčte se sami!

Autor: REDAKCE
Video se připravuje ...