Jak zhubnout bez posilovny: S těmito nástroji, to zvládnete sama doma

 • Posilovací gumy stojí pár kaček a vejdou se do kabelky!
  14. října 2014 | 06:00

  Klasické činky a posilovací stroje jsou pasé.  Dnes můžete cvičit doma a s pomůckami za pár kaček, které vám pomohou zbavit se přebytečných kil a vytvarovat postavu lépe, než drahé speciální stroje. 

 • Brambora

  Senso´o´Roll brambora
  Není to jen obyčejný velký balon. Senso´o´Roll (brambora) je díky svým masážním výstupkům po celém povrchu míče, dobrým pomocníkem pro masáž různých částí těla při cvičení na míči. Aaach, jak příjemné! Svým oválným tvarem vám navíc pomůže k většímu pocitu bezpečí při provádění a zdokonalování různých cviků. Průměr míče je 50 cm a délka 90 cm. Cena: 681 Kč

 • Gumy

  Posilovací gumy
  Posilovací gumy jsou lehké a vejdou se vám i do kabelky. Existuje jich nepřeberné množství. Od malých, které se navlékají na nohy či ruce, které posilujete tlakem proti gumě, pod dlouhé. Ty můžete uvázat na pevnou hrazdu (zkuste třeba prolézačku na dětském hřišti nebo strom) a pak se přitahovat.  Seženete je již od 100 Kč.

 • Kettlebell

  Kettlebell
  Neboli původním ruským názvem girja je odlité železné závaží ve tvaru zespodu zploštělé koule a co je nejdůležitější, na vrchní straně je opatřen uchem. Toto silácké náčiní má již dlouhou historii. Podstatou cvičení, kdy ho zdviháte a různě přitahujete k tělu, je střídání zpevňování a následného uvolňování svalů.  Vytváří se zátěž jak pro svalový, tak pro kardiovaskulární systém, a tím posilujete váš nejcennější sval – srdce. Můžete ho mít v různé váze, například 4 kg stojí 296 Kč.

 • Švihadlo se závažím

  švihadlo
  Staré dobré švihadlo, vždycky umělo s tělem divy. Přitom stačí ho roztočit a odlepit svůj zadek, respektive hlavně chodidla od země. Tohle má navíc v rukojeti zátěž (2x 160g) na posilování zápěstí. Skákání před něj vám pomůže vylepšit kondici, ale zpevní i nohy a ramena… Dá se nastavit pro malé i velké…
  Cena od 280 Kč se závažím, od 26 Kč klasické

 • TRX popruhy

  TRX cvičení
  Jedná se o praktickou a jednoduchou cvičební pomůcku, kterou můžete využít k posílení celého těla, a to pomocí vlastní váhy. Jak tedy TRX vypadá a funguje? Tvoří jej nastavitelné pásy opatřené sadou karabin, univerzálně použitelné pro každý druh postavy. Principem tréninku je zavěšení jedné části těla do popruhů, přičemž druhá část zůstává v kontaktu s podložkou. Kombinace vlastní váhy těla a svíraného úhlu s podložkou tak ovlivňuje výslednou intenzitu cvičení. Cena od 2300 Kč.

   

   

Autor: Blanka Kubíčková
Diskuse ke článku
.
Další články z kategorie
1080p 720p 360p
DesktopMobile