Sedm jednoduchých cviků, které vám viditelně změní tělo | Pro ženy | Blesk.cz

Sedm jednoduchých cviků, které vám viditelně změní tělo

 • Vyzkoušejte sedm cviků, které vám pomohou zformovat vaši postavu!
  2. července 2014 | 06:00

  Hledáte způsob, jak vytvarovat postavu k nepoznání? Existuje několik cviků, které vám toto očekávání splní. Navíc jsou poměrně jednoduché, a hlavně efektivní. Nicméně pouhým trápením těla pomocí těchto cviků k dokonalé postavě nedojdete. Musíte k tomu přidat ještě dostatek spánku a zdravou stravu. 

 • Skákání přes švihadlo

  Švihadlo

  Jedním z nejlevnějších a nejjednodušších cviků je skákání přes švihadlo. Vzít si ho můžete s sebou kamkoliv, skákat můžete téměř kdekoliv (pokud to není v paneláku nad sousedy) a navíc během pár minut spálíte opravdu hodně kalorií. A v neposlední řadě je to legrace a můžete takto cvičit i s dětmi!

 • Dřepy

  Dřepy pomůžou vytvarovat vaši postavu.
  Chcete-li mít krásně tvarovaný zadeček, pak při cvičení nesmíte rozhodně zapomínat na dřepy. Navíc si u toho skvěle protáhnete celé tělo a spálíte kalorie. Pokud ale chcete zvýšit tepovou frekvenci, zkuste dřepy s výskokem, případně zůstaňte v podřepu a do rukou si dejte činky. 
 • Kliky

  Kliky
  Tomuto cvičení se naneštěstí mnoho lidí vyhýbá, protože ho považují za náročné. Ovšem pokud se člověk hecne a překousne začátky, kdy to opravdu může být trochu složitější, odměnou mu budou krásné křivky, které vzpírání na rukou dokáže vykouzlit.
 • Výpady

  Výpady
  Jestliže toužíte mít vysochané nohy, pak jsou pro vás ideální výpady. Tím, že každou nohu cvičíte zvlášť, dodáte jim extra péči a to se brzy projeví i na jejich vzhledu. Pokud chcete přidat i trochu kardio cvičení, zkuste výpady s výskoky. Doporučuje se dělat je vždy ve třech sadách po deseti.
 • Plavání

  ...
  Skvělá zpráva pro všechny milovníky plavání a vody vůbec. Tento sport patří k jedním z těch nejlepších, při kterém si můžete vytvarovat postavu. Při plavání totiž zapojujete rozdílné svaly a navíc je jich aktivních skutečně hodně.
 • Běhání

  Běhání
  Nezahazujte běhání jen proto, že prvních pár dnů vám to moc nešlo a akorát jste z toho byli unavení. Pokrok přijde brzy. Navíc je to velmi zdravý pohyb, při kterém spálíte neuvěřitelné množství kalorií, redukujete sklony k depresi a navíc načerpáte neuvěřitelné množství energie, zvláště pokud se jdete proběhnout ráno.
 • Cyklistika

  Dámská jízda se pojede v sobotu 8. června
  Jízdou na kole skvěle potrénujete a vytvarujete své nohy. Navíc je to výborné kardio cvičení. Není to monotónní, pokaždé se můžete ve výkonech hecovat a co víc, můžete si na celý den vyrazit s kamarádkami na výlet. Nejen, že strávíte den v milé společnosti, ale ještě k tomu spálíte dostatek kalorií.

Autor: maš
Diskuse ke článku
.
Další články z kategorie