Chcete pevné paže Umy Thurman? Vsaďte na její cviky! | Pro ženy | Blesk.cz

Chcete pevné paže Umy Thurman? Vsaďte na její cviky!

15. listopadu 2013 | 13:42

Herečka Uma Thurman (43) má i po třech dětech stále záviděníhodnou postavu. Vděčí za to nejen svým severským genům, ale i pravidelnému tréninku. Pilně totiž posiluje, a my víme jak.

Blonďatá hvězda takových trháků jako je Kill Bill nebo Pulp Fiction má i přes tři těhotenství stále skvěle štíhlé a vypracované atletické tělo. I ona ale občas "zhřeší".

Miluje italskou kuchyni, která se rozhodně neřadí mezi dietní, a pokud jde o sladkosti, neodolá čokoládě. Když chce chuť na sladké zahnat, objedná si velké cappuccino s čokoládovou příchutí.

Jednou za čas, když už se nevejde do svých oblíbených džín, nasadí přísnou šestitýdenní makrobiotickou dietu. "Za těch pár týdnů se tělo pročistí a já si opět troufnu obléci se do plavek," prozrazuje Uma.

Na druhou stranu ale nezanedbává ani svou fyzičku. Pokud jí vyjde čas, ráda si kdykoliv a kdekoliv zacvičí. "Mám velmi nabitý rozvrh, ale jakmile najdu volnou hodinu, ráda zaběhnu do nejbližší posilovny," objasňuje.

Během přípravy na populární filmovou sérii Kill Bill pro ni kdysi trenér připravil cvičení hlavně na posílení paží. Musela totiž dlouhé hodiny udržet těžký samurajský meč. Ruce si tenkrát vycvičila hlavně pomocí posilovací gumy. A nádherně pevné paže má dodnes.

Vyzkoušejte její posilování ve stylu Kill Bill:

1. Přednožte a pokrčte levou nohu, podvlékněte pod chodidlo cvičební gumu. Pravou nohu trochu zanožte.

2. Ruce držte podél těla dlaněmi ven tak, abyste měla v každé ruce konec napnuté gumy.

3. Přitáhněte pravou ruku k rameni, zatímco levou zapažíte. (Pohyb je podobný, jako při lyžování).

4. Vydržte chvíli v napětí a opakujte na druhou stranu.

5. Na každou ruku cvičte 15x. (Nohy můžete případně vyměnit.)

Uma Thurman

Další články z kategorie