Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

10 nejvíc sexy mužů planety: Vítězem je hvězda 50 odstínů šedi!

 • description
  description
  description
  description
  10. února 2015 | 10:30

  Jako každý rok, i letos magazín Glamour zveřejnil seznam deseti mužů planety, kteří jsou podle jeho redaktorů nejvíc sexy a o kterých ženy v noci tajně sní. Přestože nad některými musíme s podivem pozvednout obočí, první příčce tleskáme. Nejvíc sexy mužem planety je totiž pro letošní rok Jamie Dornan, představitel charismatického Christiana Greye. Kdo obsadil další místa?

 • Jamie Dornan

   

  Donedávna nepříliš známý herec, rodák ze severoirského Belfastu se doslova přes noc stal miláčkem žen po celém světě. Není divu. Právě on je totiž představitelem Christiana Greye ve filmové adaptaci eroticko-romantického bestselleru Padesát odstínů šedi. Ať už tato volba splňuje vaše fantazie nebo ne, musíte uznat, že Dornan titul nejvíc sexy muže na světě získal oprávněně.

 • Benedict Cumberbatch

   

  Možná představitel novodobého Sherlocka Holmese není zrovna sexy symbolem, ale obrovské charisma určitě má. V kinech ho v současné době můžete vidět ve filmu Kód Enigmy, kde si zahrál roli profesora matematiky a kryptoanalytika Alana Turinga.

 • Tom Hiddleston

   

  Britský herec je zřejmě nejznámější díky své roli Thorova bratra Lokiho ve výpravném filmu Thor, rozhodně to ale není jediný film, který byste s Hiddlestonem měly vidět. A to nejen pro jeho prokazatelný talent, ale také kvůli kouzlu osobnosti, díky kterému se stává třetím nejvíc sexy mužem na světě.

 • Robert Pattinson

   

  Co by byl žebříček nejcharismatičtějších pánů bez Roberta Pattinsona! I když jsme ho v poslední době v příliš mnoha filmech neviděli, jeho Edward Cullen v sáze Stmívání je prostě nezapomenutelný. A my ho milujeme...

 • Henry Cavill

   

  Novodobý Superman v podání Henryho Cavilla možná nesedí každému, ale pohled na jeho vypracované tělo dokázal mnoho názorů změnit. Cavill předvedl svůj talent a obrovskou přitažlivost už v historickém seriálu Tudorovci. Možná nevíte, že byl také první volbou pro roli Edwarda Cullena v sérii Stmívání. Než ale k natáčení došlo, bylo Cavillovi 25 let a na roli sedmnáctiletého Edwarda se nehodil. Proto roli dostal Robert Pattinson.

 • Theo James

   

  O zatím nepříliš známém Theo Jamesovi se hovoří jako o "hvězdě zítřka". Přitažlivý urostlý herec je totiž podle všeho talentem a tváří, kterou budeme na filmových plátnech vídat hodně často. Zatím jsme ho měli možnost vidět v roli Tobiase Eatona známého jako Čtyřka v akčním sci-fi Divergent, ale jsme si jisté, že s tímto obličejem ho brzy čeká velký hollywoodský debut.

 • Harry Styles

   

  A stejně jako v žádném žebříčku milovaných slavných mužů nemůže chybět Robert Pattinson, musí se v něm objevit také jeden z chlapců ze skupiny One Direction. Ať se nám to líbí nebo ne. Pravdou je, že jedenadvacetiletého Harryho bychom nenazývaly mužem, ale davy omdlévajících fanynek mluví jasně jinak.

 • Jamie Campbell Bower

   

  Možná si myslíte, že jste o Jamiem Bowerovi v životě neslyšely, ale tento herec s jemnými, až dívčími rysy má za sebou role ve slavných velkofilmech. Zahrál si totiž v posledních dílech Harryho Pottera, ve Stmívání i v seriálu Hra o trůny.

 • Jared Leto

   

  Další z mužů, který sbírá ocenění "nejvíc sexy" už pěkných pár let. Ať je herec a hudebník Jared Leto dohladka oholený nebo nosí plnovous, milují ho ženy všech věkových kategorií.

 • Pharrell Williams

   

  Hudebník Pharrell Williams se stal velkou senzací díky soundtracku k filmu Já Padouch s okouzlujícími mimoni a zachvátil svět hitem Happy. Milujeme na něm nejen hlas a hudební talent, ale také ležérnost a osobitý módní styl. Těžko uvěřit, že tomuto sexy muži s chlapeckým úsměvem je už 41 let.

Diskuse ke článku
.