Kde tráví české celebrity dovolenou? Dara v Řecku, Krainová na Slovensku | Pro ženy | Blesk.cz

Kde tráví české celebrity dovolenou? Dara v Řecku, Krainová na Slovensku

 • description
  description
  description
  description
  7. srpna 2014 | 07:00

  Léto je v plném proudu! Někteří z nás už mají svou dovolenou za sebou, jiní se na ni ještě těší. Stejně jako hvězdy, které si odpočinek jistě zaslouží. Na svých profilech se neváhají pochlubit tím, kde a s kým nabírají síly.

 • Simona Krainová

  Modelka se svým mužem Karlem Vágnerem tráví volné chvíle ve Slovenském ráji poblíž Popradu. Tam mají domek její přátelé, hokejista Tomáš Pokorný s manželkou Majkou. Užívají si nádherné okolí a spolu se starším synem Maxem často vyrážejí na výlety do přírody. Mladšího Bruna ale tentokrát s sebou nevzali, nechali ho na hlídání babičce.

   

  Tím ale jejich dovolená nekončí. "Ještě si uděláme hezký týden v Provence, a pak už mě čeká hodně pracovních povinností," svěřila se Krainová, která začátek prázdnin strávila u kamaráda na španělském ostrově Lanzarote.

 • Hana Mašlíková

  Modelka a moderátorka Snídaně s Novou po rozchodu s přítelem vyrazila nejdřív s deseti sportovně založenými přáteli do Egypta. Tam se po ránu věnovali posilování a trénování thaiboxu, ale během dne si užívali jak se na dokonalou dovolenou patří. Opalovali se, šnorchlovali a popíjeli drinky.

   

  Koncem července se pak společně s týmem Snídaně vydali do Chorvatska. A v září jí ještě čeká sportovní kemp v Turecku.

 • Dara Rolins

  Zpěvačka si pro svůj odpočinek vybrala Mallorku. A ani ne tři týdny po návratu se spolu s několika kamarádkami a samozřejmě dcerou Laurou vypravily do Řecka. V přímořském městečku Sivota si pronajaly domek, který stojí jen pár kroků od moře.

   

  "Jelikož tu máme známé, kteří tady dlouhodobě žijí, a tím pádem znají místní kraj, tak podnikáme různé výlety do města a na pláže, které znají jen domácí," prozradila Super.cz.

 • Nela Boudová

  Herečka koncem července odletěla spolu se svými dvěma syny na cestu po Indii a Tibetu. Nebude si tam ale jen užívat. Už několik let je totiž patronkou občanského sdružení M.O.S.T, které pomáhá tibetským dětem a seniorům.

   

  "Do Indie neletím poprvé. Byla jsem zde před deseti lety a mám pocit, že se vracím domů. Vzala jsem kluky s sebou, protože si myslím, že by měli vědět, že svět nekončí za našimi hranicemi," svěřila se serveru Super.

 • Pavel Vítek

  Zpěvák si exotickou dovolenou užil už v únoru. Spolu se svým životním partnerem, producentem Janisem Sidovským, se vypravili na Srí Lanku. Nádherný ostrov v Indickém oceánu už zlákal nejednu hvězdu.


  "Pavel si moc přál alespoň jednou spát pod širákem. Tak jsem tady v horách na Srí Lance sehnal stan. Na country styl moc nejsem, ale kvůli Pavlovi tuhle noc pod plachtou dám," nechal se slyšet Janis, který se svým partnerem začal putování po ostrově ve městě Negombo.

 • Heidi Janků

  Zpěvačka Heidi Janků si dopřála alespoň krátký oddych v Plava Laguna v Chorvatsku.
  Zpěvačka Heidi Janků si dopřála alespoň krátký oddych v Plava Laguna v Chorvatsku.
  Autor: Facebook.com
  Nestárnoucí zpěvačka se celé léto nezastaví, má jedno vystoupení za druhým. Přesto si dopřála alespoň krátký oddych v Plava Laguna v Chorvatsku.


  "Všem, co si stěžují, že se tady nic dlouho nedělo, se omlouvám, ale dovolila jsem si zajet na 5 denní dovolenou. :-)) A pokud mě znáte, víte, že na dovolené opravdu odpočívám a internet a facebook nepoužívám. Tak vám posílám alespoň mojí poslední dovolenkovou fotku, která vznikla těsně před odjezdem domů, za Vámi. :-))," napsala na svůj profil.

Klíčová slova: vip, dovolená
Diskuse ke článku
.