Nejhorší televizní rodiče světa! Vedou Bundovi a Homer Simpson | Pro ženy | Blesk.cz

Nejhorší televizní rodiče světa! Vedou Bundovi a Homer Simpson

 • Tyhle slavné a milované postavy mezi nejlepší rodiče rozhodně nepatří
  20. prosince 2013 | 09:45

  Jsou líní, hloupí, bezohlední, nevšímaví k vlastním dětem. Rádi si dají nějakou tu skleničku alkoholu a nevyhýbají se ani drogám. Tihle lidé mezi vzorné rodiče rozhodně nepatří!

 • Homer Jay Simpson

  Adresa, na které Simpsonovi bydlí Groening
  Neotesaný otec rodiny Simpsonových Homer je líný, hulvátský, poměrně nevzdělaný, obézní, netolerantní, nejapný a navíc silný alkoholik. Nejraději tráví čas s kamarády v hospodě nebo doma kouká na televizi s pořádným pytlem chipsů, plechovkou piva a prstem v nose. A rozhodně nepatří mezi vzorné tatínky. S milou a nadmíru chápavou ženou Marge mají celkem tři děti, syna Barta a dvě dcery Lízu a Maggie. Protože se Homer neumí ovládat, často v návalu vzteku škrtí drzého Barta se slovy: „Ty jeden mrňavej!…“
 • Al a Peggy Bundovi

  Ženatý se závazky
  Ani manželé Bundovi ze sitcomu Ženatý se závazky nejsou těmi nejlepšími rodiči. Al je chudým prodavačem bot, kterého smůla pronásleduje doslova na každém kroku. Jeho kousavá a neuvěřitelně líná žena Peggy nosí šaty a účes ze šedesátých let, má zvláštní chůzi, a postrádá vzdělání. Nedělá vlastně nic jiného, než že kouká na televizi a pojídá čokoládové bonbóny. V životě by jí nenapadlo vařit, uklízet a pracovat. Spolu mají dvě "nenáviděné" děti. Dcera Kelly je atraktivní, promiskuitní a hloupá blondýnka. Jejich syn Bud je chytrý, ale neoblíbený, marně se snaží „sbalit“ všechny dívky kolem.
 • Dr. Alan Jerome Harper

  Dva a půl chlapa
  Stydlivý chiropraktik Alan (vpravo) ze sitcomu Dva a půl chlapa není nijak okouzlující a s ženami to nikdy neuměl. To vedlo k tomu, že si vzal Judith, první ženu se kterou kdy něco měl. A ta mu porodila syna Jakea, kterému se Alan příliš nevěnuje. Když se pak po 12 letech rozvedli, Alan neměl kam jít a jako první řešení se nabídl dům jeho bratra, Charlieho. Tam s ním o víkendech bydlí i syn, který pořád jí a rozumu moc nepobral. Místo otce na něj však "výchovně působí" strýc. Jake si ochotně přisvojuje jeho rady a zkušenosti a s vlastním tátou si příliš nerozumí.
 • Evelyn Harper

  Evelyn Harper
  A nemusíme ani chodit daleko, abychom našli dalšího neschopného rodiče. Zákeřná a neuvěřitelně promiskuitní Evelyn, která je filmovou matkou Alana a Charlieho, je doslova ztělesněním samotného ďábla. Synové ani vnuk ji nemají rádi, Charlie ji dokonce párkrát nazval "satanem" a telefonní číslo na ni má uložené jako 666 - číslo ďábla. Měla pět manželů - většina jich zemřela. Charlie je navíc skálopevně přesvědčen že jejich otce zabila ona.
 • Peter a Lois Griffinovi

  Peter a Lois Griffinovi
  Ani manželé Griffinovi nejsou zrovna prototypem vzorných a milujících rodičů. Mají tři děti: dceru - Meg, která postrádá popularitu; hloupého a neinteligentního syna Chrise, který je v mnoha směrech jako jeho otec; a ročního syna Stewieho, který má velkou hlavu, tvarem podobnou ležatému citronu, a který chce ovládnout svět a chce zabít svou matku. Otec Peter je neinteligentní obézní, hrubý a nekultivovaný katolík. Jeho zábavou je sledování televize nebo sedí v hospodě se svými sousedy. Před svou dcerou Meg rád prdí. Matka Lois je protestantka, která má ráda drogy a automaty. Potýkat se musí i s kleptomanstvím. V těhotenství kouřila marihuanu, později zkusila i jiné drogy.
 • Frank a Marie Baronovi

  Frank a Marie Barone
  Nesnesitelní rodiče z populárního seriálu "Raymonda má každý rád" se nemohou vystát ani navzájem. Většinu času tráví v domě mladšího syna Raye a jeho ženy Debry, což je příčinou častých konfliktů. Jejich častá přítomnost vadí především paní domu, která se často s kritickou a manipulativní Marií v něčem neshoduje. Obě do svých střetů zaplétají Raye, který většinou svůj názor nalezne někde uprostřed mezi oběma ženami.

Klíčová slova: vip, nejhorší rodiče
Diskuse ke článku
.