Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Céline Dion přiznává: Její dvojčata neměla týden jména

7. září 2011 | 11:30

Zpěvačka Céline Dion své nedávno narozené chlapce napřed nazývala jen písmeny A a B. Několikrát totiž potratila a tak s výběrem jmen nespěchala, aby nepředcházela skutečnosti. Podle koho je nakonec pojmenovala?

Zpěvačka Céline Dion si své děti doslova vymodlila. Nyní její život zpestřují tři synové, Rene Charles (10) a hlavně desetiměsíční dvojčata Eddy a Nelson. „Je to náročné, ale skvělé,“ užívá si Céline své další mateřství nyní ve 43 letech.

Nijak se netají tím, že musela absolvovat umělé mimoděložní oplodnění, aby všechny své syny vůbec měla. A také že několikrát potratila. „Nepodařilo se to hned a rozhodla jsem se to zkoušet, dokud to půjde. Naštěstí to nakonec vyšlo,“ svěřila slavné televizní moderátorce Oprah Winfrey se v její show. Vidět ji můžete dnes (středa 7. 9. 20011) na Prima Love, kde Céline odhalije vše ze svého soukromí trojnásobné maminky.

Jména jim dali velcí muži

Do posledních dnů před porodem dvojčat se ale Céline modlila, aby vše bylo v pořádku a proto pro děti raději ani nevybrala jména. Dokonce prý ještě týden dvojčatům v porodnici říkali dítě A a dítě B, přiznala právě v show.

Nad jmény se tedy s manželem Reném Angelilem začali zamýšlet až když byly děti na světě a obě mají nemalý původ. „Jako první mě napadlo Nelson. Dostalo se nám výsady setkat se s Nelsonem Mandelou. Je to úžasný člověk,“ zavzpomínala zpěvačka, jak přišel chlapeček "A" ke svému slavnému jménu.

Ovšem i pro děťátko "B" chtěli jméno po nějakém svém hrdinovi a po krátkém uvažování si vzpomněli na člověka, který má pro ně velký význam – na skladatele Eddyho Marnaye. Zemřel už v roce 2003, ale býval blízký přítel Céline. Napsal jí řadu písniček a kdysi psal i pro Eedith Piaf.

Starší brácha pomáhá

Stejně tak umělým oplodněním přišel na svět její dnes už desetiletý syn Rene Charles, který nyní mámě usnadňuje péči o dvojčata svou samostatností. „Už se o sebe umí skvěle postarat, připraví si v pohodě i snídani,“ pochvaluje si zpěvačka. „Nemám teď moc času ani na sebe, ale vůbec mi to nevadí. Jsem šťastná a je fajn mít nablízku pomocníka jako je můj starší syn.“

S celou svou rodinou žije Céline v domě na Floridě, kam se nedávno nastěhovali. A jde opravdu o luxusní sídlo. „Je to tam všechno velmi příjemné a pohromadě,“ popisuje své bydlení zpěvačka. Doma prý chodí nejraději v pyžamu, a jak ukázala v Oprah show, zásadně i bez make-upu.

„Nic jiného vlastně ani nestíhám. Tento dům je ale o pohodlí a rodině,“ říká. Pro časté návštěvy se však ráda patřičně upraví. „Mám radost, když se tam pohybuje klidně i třicet lidí,“ neskrývá svou pohostinnost.

Céline Dion má na svém kontě celou řadu nej. Kromě těch pěveckých k nim patří právě i hostování v show u slavné Oprah, které se účastnila celkem sedmadvacetkrát!

Více se o rodince Céline Dion dozvíte v dnešní Oprah show (středa 7. 9. 20011) po 19:00 na Prima Love.

V publiku proto tentokrát na její počest zasedla samá dvojčata!

Autor: bak, Prima Love