Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Ženy českého šoubyznysu: Jaké je jejich předsevzetí?

1. ledna 2010 | 13:03

Věří slavné české dámy na sílu novoročního zařeknutí? Nebo tradici Nového roku neřeší a rázně mění svůj život ze dne na den po celý rok?

Monika Absolonová

Na dlouho připravovaném benefičním koncertu vystoupí i Monika Absolonová.
Na dlouho připravovaném benefičním koncertu vystoupí i Monika Absolonová.
Autor: abl

Zkoušela si novoroční předsevzetí dát naposled když byla malá. Brzy ale zjistila, že člověk by měl dělat věci právě v tu chvíli, kdy je to nutné a neměl by čekat na jedno určité datum v roce. Dokonce ani nezná nikoho, kdo by v jejím okolí podobnou tradici měl a tím pádem jí to ani nepřijde na mysl.

Tereza Pergnerová

Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
Autor: abl

Zrovna oblékala dcerku, když ji zastihl náš telefonát. Novoroční předsevzetí má, ale jsou pro ni čistě osobní. Chce ale rozhodně být šťastná a vidět věci jasně.

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Autor: Jaroslav Urban

Předsevzetí si nedává. Nemá to pro ni smysl. Pokud se chce do něčeho vrhnout, udělá to hned a na nic nečeká. Tvrdí, že když chce člověk přestat např. kouřit, neměl by čekat až na konec roku a začít s tím hned.

Taťána Kuchařová

Miss World Kuchařová: Jak se změnila?
Miss World Kuchařová: Jak se změnila?
Autor: abl

Takový zvyk, jako dávat si předsevzetí, nemá a podle ní je to hloupost. Protože když něco člověk chce udělat, má to udělat ihned. Pokud ona sama potřebuje nějakou změnu, tak na nic nečeká a udělá ji. Ač si předsevzetí nedává, doufá, že se v příštím roce bude moci vídat více se svou rodinou a aby všichni byli šťastní a hlavně zdraví. Také je jejím přáním, aby nový rok 2010 byl stejně úspěšný v oblasti modelingu a charitativních akcí, jako ten minulý.

Eva Pilarová

Eva Pilarová, zpěvačka
Eva Pilarová, zpěvačka
Autor: abl, Michal Protivanský

Nový rok k předsevzetí nepotřebuje. Když se totiž rozhodla típnout poslední cigaretu, byl zrovna 6. duben a už nekouří celých 21 let. Myslí si, že pokud je nutné něco udělat, nemělo by se čekat a udělat to v tu chvíli."Všem přeji hodně lásky, zdraví, klidu v duši a štěstí do roku 2010," vzkazuje zpěvačka.

Autor: amp
Diskuse ke článku
.