Ivana Trumpová (60) a Rubicondi (37): ROZVOD! | Pro ženy | Blesk.cz

Ivana Trumpová (60) a Rubicondi (37): ROZVOD!

19. prosince 2009 | 14:32

Americká podnikatelka českého původu Ivana Trumpová (60) oznámila, že se rozvádí se svým čtvrtým manželem Rossanem Rubicondim (37).  Důvod? Prý na se neměli vůbec žádný čas.

Trumpová v pátek u newyorského soudu podala žádost o rozvod. Informuje o tom agentura AP.

Trumpová, která letos oslavila šedesátiny, si vzala o 23 mladšího italského podnikatele loni v dubnu. O několik měsíců později se rozešli.

V tiskovém prohlášení k rozvodu Trumpová uvedla, že její muž v posledních dvou letech trávil většinu času v Itálii, zatímco ona měla spoustu práce s budováním svého hotelového a turistického impéria v různých koutech světa. Nedařilo se jim prý najít si čas pro sebe.

Trumpová s Rubicondim chodila šest let, než uspořádali okázalou svatbu v Palm Beach na Floridě, v luxusním letovisku podnikatelčina exmanžela Donalda Trumpa. Šlo o její čtvrté manželství.Zlínská rodačka Trumpová, za svobodna Zelníčková, od dětství závodně lyžovala. Na Západ se dostala díky účelovému sňatku s rakouským "kamarádem z lyžování" Alfredem Winklmayrem v roce 1971 a díky sňatku se svým druhým manželem Donaldem Trumpem se zase vyšvihla mezi smetánku.

Za úspěšného realitního magnáta se provdala v roce 1977, měla s ním tři děti a pomáhala mu s podnikáním. Kvůli jeho opakovaným nevěrám se s ním v roce 1992 rozvedla, vysoudila 25 milionů dolarů, několik domů a roční apanáž šest milionů. Poté naplno rozjela vlastní podnikání. Její manželství se třetím mužem Riccardem Mazzucchellim trvalo 20 měsíců, rozvedli se v roce 1997.

 

Autor: ČTK, šim