Úterý 5. prosince 2023
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, sněžení -2°C

Milenec, nebo táta? Stárnoucí hvězdy obklopené mladicemi!

 • 9. října 2015 | 06:00

  Když na muže přijdou určitá léta, začne se poohlížet po mladší partnerce. A celebrity nejsou výjimkou. Je dokázáno, že pokud se obklopujete mladšími lidmi, je mnohem snazší zachovat si mladého ducha. Stejně tak je to i v partnerství. Nehledě na to, že pro staršího muže je mladší partnerka také něčím jako krásnou trofejí, kterou se pyšní před svými vrstevníky.

 • Bruce Willis (60) a Emma Heming (37)

  Autor: ČTK
  Starý otec, dobrý otec

  Krásná modelka Emma byla v Hollywoodu teprve šest měsíců, když si jí všiml populární herec. Přeskočila jiskra a krátce nato už hlásali do světa první zprávy o svatbě. Bruce i přes svůj věk nakonec souhlasil, že si pořídí potomka. „Jsem teď mnohem lepší otec, než když jsem byl mladší,“ nechal se slyšet.

 • Jeff Goldblum (62) a Emilie Livingston (32)

  Autor: profimedia.cz
  Svatba na spadnutí

  Oblíbený herec byl dlouhou dobu považován za hollywoodského bouřliváka, střídal ženy jako ponožky. Ale s přibývajícím věkem se rozhodl, že se chce usadit. A mladá přítelkyně mu zřejmě vyhovuje. Proto ji v létě požádal o ruku a koupil jí prsten s obrovským briliantem.

 • Karel Gott (74) a Ivana Gottová (37)

  Autor: Foto: D. Kudrát, M. Hykl
  Vydrží jim to?

  Zlatý slavík si vždy vybíral mladší přítelkyně. A pravidelně je po letech měnil za mladší. Ivana si ho k sobě ale připoutala. Je jediná, kterou si starý mládenec vzal. A oba jsou jedním z nejstabilnějších párů našeho šoubyznysu. 

   

 • Hugh Hefner (88) a Crystal Harris (28)

  Autor: Profimedia.cz
  Tohle už je moc!

  „Žádný věkový rozdíl nevnímáme,“ říkají multimilionář a bývalá playmate časopisu Playboy. On tvrdí, že až teď, na stará kolena, našel opravdovou lásku, se kterou navíc úplně omládl. Ona zase říká, že Hugh je ten pravý. A že mu bylo 60, když se ona narodila? Nevadí!

 • Roberto Cavalli (74) a Lina Nilson (27)

  Autor: profimedia.cz
  Chytnem druhej dech...

  Návrhář chytil s novou přítelkyní ne druhý, ale rovnou třetí dech. Randí s ní už od roku 2008 a nepřestává ji rozmazlovat. Nejčastěji na své obrovské luxusní jachtě.

 • David Hasselhoff (62) a Hayley Roberts (27)

  David Hasselhoff vsadil na krev a na párty přišel jako postřelený mafián, zatímco Hayley Roberts se stereotipně nasoukala do oblečku kočičí ženy
  Autor: profimedia.cz
  Hledá se srdce...

  Když spolu tihle dva začali v roce 2011 chodit, všichni říkali, že jim to rozhodně nevydrží. Že David jen hledá povyražení. Ale už jsou spolu dva roky a šušká se, že plánují svatbu. A dokonce i potomka… David prostě ztratil hlavu, srdce i rozum.

Autor: ali, roh
Diskuse ke článku
.