Báječné adventní kalendáře

1. prosince 2008 | 15:32

Už se vaše děti nemohou dočkat Ježíška? Máme pro vás několik praktických tipů, jak jim toto čekání zpříjemnit. Vyměňte tradiční adventní kalendář za originální kousek vlastní výroby.

Paňáčci s překvapením

Z papíru vyrobte 24 malých figurek a pak je dokreslete barvami a dozdobte vatou. Přilepte je k malému zabalenému dárečku, a máte po starosti. Nakonec stačí každý dárek označit číslicí od 1 do 24.

Panáčci s překvapením
Panáčci s překvapením
Autor: FLORA PRESS/MAK MEDIA, ISIFA

Sladké pytlíčky

Málo času vám zaberou tyto pytlíky. Nejlepší na nich však je, že ve výsledku vypadají velice efektně, jako od profesionála.

Autor: FLORA PRESS/MAk media, isifa

Tajemné krabičky

Co ukrývají? S touto otázkou budou děti přistupovat ke krabičkám každý den před Štědrým dnem. K jejich výrobě nepotřebujete mnoho. Starší krabičky, barvu a hlavně sladkosti, abyste je měla čím naplnit.

Autor: FLORA PRESS/MAk media, isifa

Barevné sáčky

Z balicího papíru si s pomocí průhledné izolepy a nůžek vyrobte malé sáčky. Do těch pak už jen stačí dát nějakou drobnost a nahoře uzavřít dřevěným ozdobeným kolíčkem.

Autor: FLORA PRESS/MAk media, isifa

Zalesněný advent

Tento netradiční kalendář se vašim dětem bude určitě líbit. Vyrobte jim lesík s číslicemi ukrývajícími po 24 dnů nějaké sladké překvapení.

Autor: FLORA PRESS/MAk media, isifa

Autor: mif
Související články
1080p 720p 360p
DesktopMobile