Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Barevné dvojice jara

18. dubna 2006 | 10:00

I barvy mohou tvořit zamilované dvojice. Které jsou v módě na jaro? To a mnohem více triků jak být "šik" se dozvíte v článku

Už víte, které barvy tvoří v letošní sezóně zamilovanou dvojici? Probuďte svůj šatník ze zimního spánku a oživte ho barvami, které budou tento rok kráčet ruku v ruce. PÁR SNŮ Č. 1: khaki a růžová - zářivý kontrast Kombinace nadčasové khaki a trendové růžové je něžná a silná zároveň. Výborně ji doplňují další přírodní barvy jako kamenná, hnědá a olivově zelená. PÁR SNŮ Č. 2: kiwi a khaki - svěží mix Namíchejte si osvěžující jarní koktejl. Módní odstíny zelené jako kiwi, limetek a khaki vás nabijí energií. PÁR SNŮ Č. 3: růžová a modrá - bezstarostná a hravá Jste věčné dítě a nevyléčitelná optimistka? Růžová a modrá jsou pro vás to pravé. Pokud hledáte barevnou kombinaci, která vás omladí, jste na správné adrese! PÁR SNŮ Č. 4: oranžová a hnědá - pro přírodní typy Milujete teplé přírodní barvy? Kontrast oranžové a hnědé skvěle sedne především u letního a podzimního typu žen.


Co je to vlastně "den"? Jistě jste toto záhadné slovíčko slyšela od prodavačky nebo jste si je přečetla na krabičce od punčoch. Jste zvědavá, co ve skutečnosti znamená? "Den" je zkratka slova "denier". Jde o jednotku míry, která udává sílu a hmotnost vlákna. Čím je tato hodnota nižší, tím jsou punčochy jemnější. Nylonky v tělových barvách bývají 8 až 20denové. Vyšší čísla označují hrubší materiál. Pokud je venku stále chladno, vyberte si k sukni neprůhledné 60 až 80denové punčochy - příjemně vám zahřejí nožky a jsou i skvělým módním doplňkem.
Vůně od Celine Dion Celine Dion Parfums uvádí novou vůni nazvanou Belong Sparkling. Světoznámá zpěvačka přináší vůni, ze které doslova září slunce a radost. Vůně sama o sobě je energická a jiskřivá, stejně jako zpěvačka. Hravost doplňují i barevná písmena na bílé krabičce, která novinku ukrývá. Toaletní voda Belong Sparkling o objemu 30 ml je k dostání za 770 Kč.
NAŠE RADA: Obstarejte si sportovní podprsenku Proč je podprsenka při cvičení tak důležitá? Díky speciálnímu střihu poskytuje jedinečný komfort při nošení - nikde netlačí, nezařezává se a ramínka zůstávají pevně na místě. Zabezpečuje optimální držení, čímž chrání citlivé pletivo prsou. K výrobě sportovních podprsenek se používají moderní rychle schnoucí materiály, které propouštějí vzduch a odvádějí vlhkost z těla ven. Cvičení si budete moci naplno vychutnat, proto s koupí dlouho neotálejte.

Související články
Video se připravuje ...