Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Zataženo, déšť 9°C

Jaký krém proti vráskám vyzkoušet? Nechte si poradit od odborníků

Krém na vrásky
1. září 2022 | 00:00
Prezentace klienta |

V záplavě kosmetických výrobků a značek je obtížné vybrat kosmetiku, která opravdu funguje a vyhovuje vašemu typu pleti. A navíc neobsahuje nebezpečné a škodlivé látky. Krém, který poskytuje výsledky již po 2 týdnech používání, viditelně redukuje výrazné a vyplňuje hluboké vrásky, podporuje přirozenou regeneraci pleti a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

Hyaluron evropského původu

Certifikovaná přírodní kosmetika Lux-Factor je hrdá na svůj mimořádně účinný krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron se 100% kyselinou hyaluronovou. Proniká do povrchových i hlubších vrstev pokožky a hydratuje ji zevnitř směrem ven.

Generický hyaluron čínského původu není vždy klinicky testován. A pokud ano, jeho cílem není zajistit optimální výsledky. Naštěstí se krém proti vráskám 4D Hyaluron liší od ostatních produktů tím, že obsahuje výhradně 100% přírodní kyselinu hyaluronovou evropského původu, která má jedinečnou kvalitu.

Krém na vrásky
Autor: Combokin Sp. z o.o.

Zdravá pokožka je znakem dobré péče

Hyaluron evropského původu bez škodlivých vedlejších účinků dlouhodobě zajišťuje hladký a mladistvý vzhled pokožky a zlepšuje samotnou strukturu pokožky. Kyselina hyaluronová je klíčovou složkou zdravé pokožky a její nedostatek vede ke ztrátě vlhkosti, pružnosti, pocitu napnutí a vzniku vrásek a výrazných linií na obličeji. Tato vynikající složka dokáže vázat velké množství vody a následně se postará o zdravou a pevnou kůži.

Ohromující výsledky před a po 2 týdnech používání krému proti vráskám.
Autor: Combokin Sp. z o.o.

Výběr správného krému

Po dosažení určitého věku nestačí pro udržení mladistvého vzhledu pokožky jen zdravý životní styl. Právě pokožka na tváři je tou, která je nejvíce vystavena více faktorům, které ovlivňují její předčasné stárnutí. Krém 4D Hyaluron se rychle vstřebá do pokožky, nezanechává mastný pocit a proto je i dobrým podkladem pod make-up. Díky svým vysoce kvalitním složkám stimuluje regeneraci pokožky a již po několika týdnech pravidelného používání.

Krém na vrásky
Autor: Combokin Sp. z o.o.

Krém, který doporučují odborníci a farmaceuti

"Patentovaná 4D formule obsažená v krému proti vráskám Lux-Factor umožňuje intenzivní přenos účinných látek a jejich průnik do hlubších vrstev kůže. Proto jsou hluboké i výrazné vrásky v krátké době viditelně zredukovány. Při pravidelném používání se zlepší tón pleti a pokožka se viditelně vyhladí. Krém Lux-Factor 4D Hyaluron je klinicky testován, má odpovídající certifikáty a nezpůsobuje nežádoucí vedlejší účinky. I já sama ho používám a vřele ho doporučuji všem, kteří touží po zdravém a mladistvém vzhledu pokožky," říká Mgr. Nina Šurbek Fošnarič, odbornice v oblasti farmacie.

Mgr. Nina Šurbek Fošnarič
Autor: Combokin Sp. z o.o.

Krém fascinuje Lucii Vondráčkovou

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková letos oslavila  42. narozeniny. Patří mezi známé osobnosti, které si své ráno už neumí představit bez péče o pleť s krémem proti vráskám Lux-Factor. Musíme uznat, že vypadá jako třicátnice.

'"Během natáčení klipů Vzkaz v lahvi a Morfium dostala moje pokožka hodně zabrat. Hledala jsem produkt, který by pokožku zklidnil a nedráždil. Vyzkoušela jsem přírodní krém na obličej Lux-Factor 4D HYALURON a přestala hledat jiné. Má na moji pokožku mimořádně příznivý vliv. Vzhledem k povaze své práce jsem často nalíčená a právě make-up může pokožku pořádně podráždit. Aplikace krému 4D HYALURON je jednoduchá a rychlá. Pěkně se roztírá, rychle vstřebává a moje pleť je po něm hladká, elastická a zářivá. A můžu dál psát písničky a točit na ně klipy,' tvrdí nadšená Lucie.

Lucie Vondráčková
Autor: Combokin Sp. z o.o.

Spolehněte se na 30denní záruku

Krém 4D Hyaluron si můžete objednat bez jakýchkoli pochybností. Kosmetická značka Lux-Factor je opravdu přesvědčena o účinnosti svého krému a proto všem svým zákazníkům nabízí až 30denní záruku. Pokud nebudete s produktem a dosaženými výsledky spokojení, můžete nám ho do 30 dnů od přijetí balíčku vrátit a my vám dáme nazpět peníze.

POZOR!

Jen pro čtenáře tohoto článku jsme si připravili speciální slevu 15% na celý nákup. Na webové stránce společnosti Lux-faktor nebo telefonicky: +420 296 182 861 řekněte, že máte slevový kód: BL15 a hýčkejte svou pokožku za nejlepší cenu. Pospěšte si, kód platí jen do čtvrtka 22. září