Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Účesy, které vám přidají na kráse a (trochu) uberou na věku

 • Poučte se od těch nejzkušenějších!
  14. srpna 2013 | 06:00

  Krátké i dlouhé. Všechny vlasy (a dokonce i některé účesy) vám mohou pomoci zmást matku přírodu a vyčarovat si o pár let mladší vzhled. Inspiraci jsme nasbírali přímo od těch nejzkušenějších: Od celebrit.

 • Kate Moss

  Kate Moss se snaží očistit organismus. Plánuje další dítě?
  Nedbalá elegance téhle šarmantní modelky je dechberoucí. I když se Kate v poslední době ukazuje na veřejnosti ne v tom úplně nejlepším světle, její vlasy jsou záruka kvality. Lehce zvlněné, rozprostřené na ramena s vlnou uprostřed. To je prostě ONO!
 • Heidi Klum

  Heidi přišla ve skvostných šatech, které odhalovaly její záda
  Schovat pár let (a vrásek) jde i bez drastických zákroků. Heidi, když zrovna nemá náladu na tým kadeřníků, prostě sváže svoje kadeře do vysoce posazeného culíku a vyrazí na party. Ubere roky a přidá na dramatičnosti!
 • Katie Holmes

  Katie Holmes
  S přibývajícím věkem radí spousta kadeřníků: Zkracovat! Nejen, že vlasy už nejsou tak kvalitní jako bývaly, ale ženám krátké vlasy v určitém věku sluší daleko víc, než znavená a namáhaná hříva. Zkuste mikádo pod uši jako Katie Holmes!
 • Sharon Stone

  Sharon Stone
  Herečka poslechla svůj instinkt a nechala si ostříhat roztomilý, uličnický rozcuch. U tohoto účesu je důležité, aby pěšinka na hlavě byla vždy na patku a ne rovně. To je totiž jeden z z malých detailů, který vám může podstatně ubrat roky.
 • Sarah Jessica Parker

  Od koho si asi SJP půjčila sako?
  Pokud máte vlasy kvalitní a od přírody pěkné, nemusíte zkracovat, ani nijak speciálně stříhat. Ovšem i Jessica o tom ví své a proto se o své vlasy maximálně stará. My doporučujeme prosvětlit konce, nosit pěšinku hezky rovně a používat kvalitní přípravky, masky a kondicionéry.

Autor: ema
Klíčová slova: vlasy, trendy, účes, krása, celebrity
Diskuse ke článku
.