Jak se seznámit ještě do Valentýna? Dá se to stihnout! | Pro ženy | Blesk.cz

Jak se seznámit ještě do Valentýna? Dá se to stihnout!

28. ledna 2014 | 06:00

Děsíte se toho, že budete trávit Valentýna sama pod peřinou s lahví vína a krabicí čokoládové zmrzliny? Sbalit můžete někoho i na poslední chvíli.

Že se dá sehnat partner docela rychle a jednoduše tvrdí česká seznamovací agentka Veronika Vinterová. Jen je třeba odpovědět si na pár otázek a srovnat si v hlavě, co vlastně chcete. Ten pravý pak „dorazí“.

1. Víte, co nechcete?

Nehledejte prince na bílém koni, ale ujasněte si, jakého partnera chcete, co mu můžete nabídnout a co vůbec očekáváte od partnerství. Stejně užitečné je si říct, které vlastnosti, návyky či názory jsou pro vás u partnera nepřijatelné.

2. Mákněte na sobě

Nemá smysl začínat si s někým, když se sama necítíte dobře. Potřebujete trochu zhubnout, zbavit se myšlenek na ex, zahojit srdce po rozchodu? Udělejte to, ten pravý se vám bude snadněji hledat.

Valentýn

3. Hledejte pořádně

Doma u televize na nikoho nenarazíte. Nedá se nic dělat, ale pokud se chcete seznámit, prostě musíte být aktivní a vyrazit ven. Rozhlédněte se v práci, mezi kamarády, jděte do fitka, na golf, na in-line brusle, do hudebního klubu nebo do knihovny. Všude ho můžete potkat.

...
4. Pozor na internet

Na internetu narazíte na spoustu seznamováníchtivých mužů, jenže…jenže ve svých profilech často lžou – o svém věku, tělesných parametrech, příjmu, i o rodinném stavu. Může se vám snadno stát, že si budete dlouze dopisovat s někým, kdo by vám normálně nestál ani za pohled, natož za ztracený čas.

5. Vyzkoušejte seznamku

Jsou totiž čím dál úspěšnější a šance na to, že vám najdou muže snů je téměř čtyřicetiprocentní. Nakonec vždyť je to lety osvědčená praxe, dohazovači fungovali ve všech kulturách a stoletích.

Autor: MAJ