Nesnažte se být dokonalá! Bude vás milovat ještě víc | Pro ženy | Blesk.cz

Nesnažte se být dokonalá! Bude vás milovat ještě víc

 • Milovaná žena chápe, že muži sledování sportovních přenosů ke svému životu prostě potřebují.
  29. ledna 2014 | 15:00

  Od rána se celý den nezastavíte, spíte snad už jen ve stoje a přitom máte pořád pocit, že jste vlastně úplně neschopná? Na váhu už radši ani nestoupáte a při pohledu do zrcadla vám stávají vlasy hrůzou na hlavě? Přestaňte se konečně podceňovat! Dokonalá žena totiž neexistuje. A muži po ní ani netouží!

 • Dokonalá žena je mýtus

  Znáte ten pocit... Toužíte být dokonalá, i když si vlastně vůbec nejste jistá tím, jak vlastně taková "dokonalá žena" vypadá. Máte ale mlhavou představu o tom, že by to mělo být něco mezi něžnou princeznou od Disneyho, perfekcionalistickou Bree Van de Kampovou ze Zoufalých manželek a jednou z první desítky nejvíc sexy žen světa, které každoročně vyhlašuje magazín Maxim.

  Urputná snaha o dokonalost nás unavuje, psychicky vyčerpává. Přesto jí ale věnujeme neuvěřitelné množství času a energie. Proč? Věříme totiž, že nás ochrání a zajistí nám šťastný a spokojený život i vztah. Jenže takhle to ve skutečném životě nefunguje. Dokonalost je totiž relativní pojem.

  Pokud tedy chcete, aby vás váš partner či manžel skutečně miloval a obdivoval, začněte se řídit našimi následujícími radami. Díky nim budete v jeho očích "dokonalá" a bude vás doslova zbožňovat. A nebude vás to ani stát příliš mnoho úsilí.

 • Buďte sexy, ne vyzývavá

  Až bude s kamarády postávat na baru a vy si půjdete objednat pití, klidně ho oslovte a dejte se sním do řeči. Všeho ale s mírou a včas se zase vytraťte. Pokud jste ho zaujala, sám si vás najde.
  Žijeme s mylnou představou, že muži touží po tom, aby se žena oblékala jako "prostitutka". Vyzývavé výstřihy, krátké sukně, smyslné prádlo a boty na podpatku. Muži skutečně chtějí, aby žena vypadala sexy. Ale většinu z nich vizáž lehké děvy spíš děsí. Dokonalá žena ví, jak vypadat sexy a perfektně se stylem a sebedůvěrou. Obléká se vražedně, ale bez toho, aniž by se nabízela doslova jako "z výkladní skříně". Navíc dokonalá žena může flirtovat očima, a ne jen svým tělem.
 • Buďte v pohodě

  Milovaná žena chápe, že muži sledování sportovních přenosů ke svému životu prostě potřebují.
  Častým tématem sporů a neshod většiny párů je sledování sportovních přenosů v televizi. Dokonalá žena však chápe, že muži to ke svému životu prostě potřebují. Je to součástí jejich DNA. Dokonalá žena to ví a je v pohodě, když s ní "miláček" nechce jít v neděli odpoledne vybírat do obchodního centra novou lampu do obýváku. Chápe, že ho raději stráví na gauči při sledování fotbalu.
 • Buďte chytrá a zábavná

  Muži milují, když se žena směje jejich vtipům, ale jsou také rádi, když se sama aktivně zapojí.
  Muži milují, když se žena směje jejich vtipům, ale jsou také rádi, když se sama aktivně zapojí. Dokonalá žena by proto měla být schopna držet s partnerem krok a přidat se k žertování. Měla by mít svůj názor, hodně číst, nebo alespoň sledovat zpávy a číst noviny. Chlapi totiž skutečně chtějí parťáka pro skutečný rozhovor, a ne jen nějakou "hloupou blondýnu", která se směje všemu, co říkají.
 • Nebuďte

  Ukažte, kdo opravdu jste, roztenčete se!
  Muži se chtějí cítit nepostradatelní, ale rozhodně nechtějí být "jedinou věcí" v životě ženy. Ideální žena má svojí kariéru, své vlastní přátele a nějaké koníčky. Neexistuje totiž větší zabiják vztahu, než žena, která svůj život uzamkne na "sedm západů" a myslí si, že když teď bude žít jen pro toho svého, budou spolu šťastni až navěky. Opak je ale pravdou.
 • Ukažte mu, že ho milujete

  Pohlazení nenusí být pro submisivního psa gesto bezpečí! I to může být důvod, proč děělá loužičky
  Chlapi jsou jako štěňata - chtějí být milováni. Co to znamená? Když mají špatný den, musíte jim poskytnout bezpodmínečnou podporu. Když vám něčím udělají radost, řekněte jim to. Když vám s něčím pomohou, pochvalte je, i když to pak třeba tajně předěláte. A když se jim to povede v ložnici, dejte jim vědět, že odvedli dobrou práci.

Klíčová slova: dokonalá žena, vztahy
Diskuse ke článku
.