Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno, déšť 22°C

Boháč si koupil vdanou Slovenku za miliony

8. září 2009 | 10:20

Půl milionu liber (14,5 milionu korun) nabídl Slovence Alžbětě Holmokové (28) zamilovaný francouzský bankovní manažer Yann Samuelides (35), když se rozvede se svým britským manželem (67) a vdá se za něj.

Žena zprvu odmítla, pak ale celá záležitost skončila před soudem. Případ, který připomíná slavný film Neslušný návrh s Robertem Redfordem a Demi Moore, popsal britský server Mail Online.

K rozvodovému stání nakonec došlo, údajně proto, že Slovensku vyděsil žárlivý manžel, který jejímu ctiteli vyhrožoval smrtí.

Podle manžela, Brita Denise Morleyho, uplácel francouzský manažer jeho ženu, která si přivydělávala jako luxusní společnice, diamanty, kabelkou a nakonec jí pronajal byt. "Vyhrožoval, že spáchá sebevraždu, pokud se s ním má žena přestane stýkat, ona mu však řekla, že mě miluje a musí ho odmítnout," uvedl u soudu podváděný penzista.

Rozvod byl odročen na 13. října. Jestli Alžběta miliony nakonec dostane záleží na tom, zda si po rozvodu svého ctitele vezme. Vzhledem k tomu, že k soudu dorazila po jeho boku, je to dost pravděpodobné.

Autor: INT, brum
Diskuse ke článku
.