Pondělí 6. května 2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav
Oblačno, bouřka 21°C
kachna3 24. 06. 2010 09:19

depilace

Můj partner je chlupatý hodně na zádech, hrudi, všude to zkracuje na pár milimetrů a dělal to již před naším vztahem a dělá to kvůli sobě.. Chlupy na zádech, fakt taková ta deka, mi vždycky přišly tsrašné a teď musím říct, že to miluju.. Je to šíleně sexy a jeho pevná, široká a před holením zarostlá záda mi fakt berou, je to super .. Ale kdyby by byly v maximální délce byl to už fakt mazec

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
honzina 24. 06. 2010 07:32

depilace

Já se holím v podpaždí, nohy chlupaté mám jen trošku takže je neholím, dole se neholím vůbec a manžel taky ne, náš názor zní, že nejsme ,,pedofilové" a ochlupení má nějaký důvod, mě osobně se vyholení nelíbí, ale proti gustu žádný dišputát, komu se to líbí ať chodí jak oškubané slepice, někdo bohužel má smůlu a je ochlupený hodně, ale myslím si, že spousta lidí to dělá jen proto, že to je dnes jak se říká in.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
jany 24. 06. 2010 09:22

Re: depilace

no prave. prekvapuje me ta agresivita nekterych zastancu holeni - z liid, co si kompletne nevyholuji vsecko, delaji malem prasata

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
naaj 24. 06. 2010 07:20

Holení

Na přání manželky jsem se začal holit v podpaží a oblasti třísel kvůli potu.
Dnes jsem spokojený a už bych neměnil i kvůli tomu že se holíme navzájem , je to super zpestření našeho života.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
ashari 24. 06. 2010 06:57

hrud

Nelíbí se mi chlupy na prsou a zádech , to mi přijde jako hnus. Dole mi zas uplně vyholený muž přijde jako děcko. Takže tam bych něco nechala. Pod paží je asi na volbě chlapa, pokud se moc potí , pak asi vyholit, ale tam je mi to uplně jedno . Můj manžel má šíleně chlupaté nohy a ruce , ale od pasu nahoru je příjemně holý a já jsem maximálně spokojená

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
znojmacka 24. 06. 2010 09:08

Re: hrud

podle mě ,když je chlap chlupatej na hrudi a na zádech, tak mi to příjde normální.. nenormální by mi připadlo, kdyby si to začal shazovat

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
bjutifl 24. 06. 2010 10:47

Re: Re: hrud

Ono hlavně záleží na tom, co má kdo rád za praktiky při sexu. Každej normální chlap, raději shodí "kožich", než by přišel o to, co ho nejvíc vzrušuje, jenom proto, že to žena nechce dělat, jelikož má při tom "hubu plnou chlupů". A ono takové láskyplné oholení od ženy může být úžasná předehra, teda když to žena umí. Ten můj si rozhodně nestěžuje.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
znojmacka 24. 06. 2010 13:48

Re: Re: Re: hrud

bjutifl, jestli máš na mysli tu praktiku, jako já, tak já mám tedy potom hubu plnou úplně něčeho jinýho, než chlupů.. .. no to jsem se teda rozšoupla.. a mě by teda manžel hnal, kdbybych ho chtěla láskyplně oholit , i v rámci předehry .. naštěstí- ( i pro něj) bych mu to, chudáčkovi neudělala a ani mě to nerajcuje, mně to připadne zkráka chlapský a nevadí mi to..

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 24. 06. 2010 14:35

Re: Re: Re: Re: hrud

hele znojmacka,ty polykas?

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
znojmacka 24. 06. 2010 15:10

Re: Re: Re: Re: hrud

kurňa, anasyii, ty seš zvědavá jak ty vopice, co vám lítaj po střeše.. a k dotazu.. no jo, no.. ale spíš v rámci taktnosti, než že bych byla přímo nadšená..


a hurááá- na světě je další chlapík

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
bjutifl 24. 06. 2010 18:01

Re: Re: Re: Re: hrud

Ano mám na mysli tu praktiku co ty, ale nejen tu. Můj muž (a jistě nejen můj muž) má erotogení zóny i na hrudi a v podpaží a líbání hladké kůže je rozhodně příjemnější , než líbání chlupů, a to jak pro mě tak i pro něho.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 25. 06. 2010 00:58

Re: Re: Re: Re: hrud

ja furt nechapu o jaky praktice to debatujete,je to nejaky novy objev,o kterem nesmi vedet okoli,jste tajnustkarky?Jinak muj chlap by mel taky vsude erotogeni zony,kdybych vlezla do postele se ziletkami Jinak,bjutifl,me by taky nedelalo dobre,kdybych si motala jazyk pod pazdim v chlupech.Ale jinak,me rajcuje,kdyz je hrud chlupata a vsechno dalsi.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 25. 06. 2010 00:59

Re: Re: Re: Re: hrud

znojmacka,gratuluji k synovci.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 24. 06. 2010 14:39

Re: Re: Re: hrud

bjutifl,tak ze si sexu moc neuzijete vid?Kdyz ho jenom provozujete na laskyplnem oholeni?

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
bjutifl 24. 06. 2010 17:52

Re: Re: Re: Re: hrud

anasyi přečti si to znova a pořádně. To holení je součástí předehry. Sex pak bývá dlouhý a úžasný.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 25. 06. 2010 00:49

Re: Re: Re: Re: hrud

bjutifl,ja jsem cetla tvuj prispevek pozorne,ale pokud pises,ze holeni je soucasti predehry,tak tady mi neco nesedi.Pokud se pri predehre oholite,musite potom asi cekat,az dorostete ze?A to cekate jakou dobu?Me to treba dorusta az tak za tyden,ale nic moc,protoze to je takove kratoucke a neni to na dalsi holeni,a potom ono caste holeni taky nedela dobre,to uz defakto skrabes kuzi.Mozna ze jsem pouzila jine ziletky,ty pouzivas strojek?

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
bjutifl 25. 06. 2010 03:08

Re: Re: Re: Re: hrud

anasyi, teda ty jsi mě tím tvým "puntíčkářstvím" docela rozesmála. Samozřejmně že holení není součástí každé předehry. To by sme se skutečně milovali tak jednou za čtrnáct dní a to by bylo setsakra málo.
Na holení používáme dámské a pánské žiletky z vyšší cenové kategorie. Jsou šetrné k pokožce a vydrží dlouho ostré. A samozřejmně používáme i pěnu a nebo gel na holení. Zkus si třeba představit to roztírání pěny­....­....­....­....­...no raději budu končit.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
zvukar 24. 06. 2010 11:35

Re: hrud

No,esli má Váš chlop péro malé jako děcko,tak bych ho rači neholil.Mohli by Vás nařknout s pedofilie.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 24. 06. 2010 14:44

Re: hrud

ashari,nedokazala jsem si toho tveho chlapa predstavit,podle toho jak popisujes,ze je oholeny Me to pripada,jak nejaka vystrihovanka.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat

Celá Čr
2499 Kč
1399 Kč
sleva
44%