Pondělí 6. května 2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav
Oblačno, bouřka 21°C
lemoninka 24. 06. 2010 13:57

Podle gusta

Já se holím všude, protože jsem žena a připadám si tak hezčí. Hlavně v dnešní době vyjít s chlupatýma nohama, to je jako dát si na hlavu kalhotky.

Muže nemám ráda zas tak chlupaté. Spíš tak nějak normálně. Ale ne že bych si podle toho vybírala chlapa. To by byl asi nesmysl. Můj si holí akorát tvář a podpaží a to mi vyhovuje. V rozkroku si ani nedovedu představit, že by byl vyholenej. A rozhodně mi to v orálním sexu nepřekáží, ani mě nikdy nenapadlo mu říct aby se oholil, protože mam v puse občas chlup. A co jako? Když mu olizuju ..... tak se přece z nějakého chlupu nezblázním.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 24. 06. 2010 14:28

Re: Podle gusta

lemoninka

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
znojmacka 24. 06. 2010 17:24

Re: Podle gusta

lemoninka- asi tak nějak..

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
janamala 25. 06. 2010 10:21

Re: Podle gusta

Tfuj tajxl...to bych asi blinkala...

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
lysohlavek 24. 06. 2010 13:13

a co ježibaba Francka?,..taky se holí??

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anelam 24. 06. 2010 11:43

ALE...

KDYŽ HOLIT,POTOM KAŽDÝ DEN-JINAK TO PÍCHÁ!JAKO VOUSY-UŽ VIDÍM JAK SE ZAROSTLÝ CHLAP KAŽDÝ DEN HOLÍ I ZÁDA KDYŽ TAK POKRÁTIT. TAKY DOPORUČUJI SE UMÝVAT A POUŽÍVAT DEODORANT CELÝ VYHOLENÝ CHLAP I ŽENA VYPADAJÍ JAK PIONÝŘI A OSOBNĚ TOMU NEFANDÍM

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
komarius 24. 06. 2010 11:03

NO JO...

Depilovaný muž-přihřátý muž!!!!

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
singhaja 24. 06. 2010 17:37

Re: NO JO...

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
e.44 24. 06. 2010 11:03

Já osobně si myslím,

že by se měl každý v tomto směru zařídit podle toho, co mu nejlépe vyhovuje v osobním i sexuálním životě a neohlížet se na to, jak to dělají jiní, nebo co je právě in.
PS. Upřímně mě rozesmála představa, jak se mladý muž ptá Francky, kde sehnat dlouhé ponožky, aby mu nebyly vidět chlupy na nohách. No upřimně, ona představa, že by za Franckou skutečně někdo přišel pro vyřešení problému je sci-fi. Je až neskutečný, co je schopná si do svých článků vymyslet.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
arresteddevelopment 24. 06. 2010 10:54

Hlas pro neholení

Já vám nevím. Můj manžel oholený není a nesmrdí. Jestli ono to nebude tím, že se každý den myje a používá antiperspirant.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 24. 06. 2010 14:30

Re: Hlas pro neholení

arre,

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
fiiikulka 24. 06. 2010 10:45

Pro mě

neholit, ale zkrátit když je třeba No a moje kamarádka by to nejraději všem neochlupeným hrudníkům nastřelila... Takže in nebo out, ať si každej dělá co chce a hlavně je to na rozhodnutí a potřebách toho, koho se to týká

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 24. 06. 2010 14:32

Re: Pro mě

fiiikulka,zkratit ve me vyvolava pocit,videt hrud,jak anglickej travnik.Jinak,jak pises,at si kazdej dela co chce

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
fiiikulka 24. 06. 2010 15:13

Re: Re: Pro mě

anasyi budu konkrétnější - zkrátila bych to v podpaží a v rozkroku, hruď NE!

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
fiiikulka 24. 06. 2010 15:17

Re: Re: Re: Pro mě

Ježiši, to zní taky blbě - zkrátila bych ochlupení v podpaží a v rozkroku, nic jinýho nekrátit!

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
znojmacka 24. 06. 2010 17:17

Re: Re: Re: Re: Pro mě

fiikulka.. správně, v rozkroku nekrátit

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anelam 25. 06. 2010 06:36

Re: Re: Re: Re: Pro mě

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
anasyi 25. 06. 2010 12:06

Re: Re: Re: Re: Pro mě

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
znojmacka 24. 06. 2010 17:18

Re: Re: Pro mě

anasyi, ty perlíš- vystřihovánky, angl. trávník.. měla bys převzít rubriku po Františce..

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat
monkey.pz 24. 06. 2010 09:51

Holit-neholit...

.. Tancoval jsem od svých mladých let a "holil"(podpaží a v rozkroku) jsem se už v době, kdy o tom vůbec nemohlo být ani řeči. A u mne zcela určitě neplatí tanečník rovná se homosexuál.. Jak se říká, "proti gustu, žádný dišputát", ale z hlediska hygienického a vlastně i estetického (v kontextu tanec před veřejností) se mi možnost "holit se", jeví, jako příjemnější.

Ohodnoťte přispěvek:
reagovat