Čtvrtek 21. září 2023
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 25°C

Top 5 věcí týdne! Tohle by vám nemělo uniknout

 • Prostě fenomén!
  18. září 2023 | 06:00

  Nestíháte se orientovat v novinkách, které se na vás valí z reklam a sociálních sítí? Nevadí, od toho jsme tady my. Vybereme pro vás každý týden top novinky, které by vám neměly uniknout a za které dáváme ruku do ohně.

 • Vzpruha pro vaše oči

  Autor: archiv značek

  Oční okolí s věkem často povadá a objevují se vrásky. Korejská hydrogelová maska Jayjun Okra Phyto Mucin cílí právě na tuto oblast, kterou intenzivně hydratuje, posiluje a zklidňuje. Maska obsahuje rostlinné muciny, které podobně jako kolagen nebo kyselina hyaluronová představují nesmírně účinný prostředek k revitalizaci, zvláčnění a ochraně pleti. Projasněte svou tvář a navraťte jí zdraví. Koupíte na notino.cz

 • Luxusní nafukovací vířivka

  Autor: archiv značek

  Chcete si wellness užívat naplno, v soukromí a po celý rok? Řešením je nafukovací vířivka MSpa Starry C-ST061, kterou seženete v Marimex. V létě si jejích blahodárných účinků můžete dopřát na zahradě, jakmile se ochladí, přesunete ji do interiéru, případně vyzkoušíte kouzlo zimní relaxace. Provoz vířivky je totiž garantován až do teploty -5 °C. Pokud teplota vody poklesne pod 1 °C, spustí se ohřev, který ochrání vířivku i celý systém před zamrznutím a poškozením. Uvnitř ovládací jednotky je zabudována mini sterilizační komora s UV lampou, která zajišťuje, že každá kapka vody ve vířivce je pod neustálou ochranou. Vířivka MSpa Starry disponuje 138 vzduchovými tryskami a LED páskem, jenž tlumeným světlem navodí dokonalý pocit uvolnění.

 • Kvalita za rozumnou cenu

  Autor: archiv značky

  ZIGN Studio je kolekce na vysoké úrovni, založena je na ateliérovém přístupu k designu, díky čemuž je celá její koncepce ucelená a maximálně zjednodušená, pokud jde o tvůrčí vizi. Kolekce ZIGN Studio, která se skládá ze 41 dámských a 39 pánských oděvů, obuvi a doplňků, klade důraz na prvotřídní kvalitu a nejnovější inovativní materiály a zároveň zohledňuje cirkulární design. Každý kousek je pečlivě propracovaný a vyznačuje se inovativními materiály, moderním střihem a modulárním designem pro větší univerzálnost oděvů. A třešnička na dortu? Všechny kousky pořídíte na zalando.cz za rozumné ceny!

 • Zdravé mlsání

  Autor: archiv značek

  Dokonale jemný krém s praženými lískovými oříšky a kakaem. Čistá dobrota, kterou budete jen stěží odkládat. V této lahůdce nenajdete palmový tuk ani přidaný cukr. Slazený je březovým cukrem získaným z kůry stromu. Díky mineralizaci pomáhá chránit zuby před zubním kazem.

 • Nový on-line projekt Prostě fenomén!

  Autor: archiv

  Prostě fenomén! je nový projekt, který je zaměřen na popkulturní a společenské retro fenomény. Sdružuje obsah postavený na vzpomínkách na dobové fenomény, srdcovky i bizáry. Prostě fenomén! využívá mezigenerační záliby v retro tématech a symbolech uplynulých dekád. Na jednom místě tak najdete rozhovory, články a kvízy zaměřené právě na dobové fenomény.

Autor: Martina Miláčková
Klíčová slova:  pekárna, móda, krása, styl
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...