Pondělí 21. června 2021
Svátek slaví Alois, zítra Pavla
Oblačno, bouřka 31°C

Pravidla Velké letní soutěže Blesku pro ženy

7. června 2021 | 00:00

Zašlete správnou odpověď a vyhrajte!

Soutěž probíhá v období od 7. 6. 2021 do 17. 6. 2021 v týdeníku Blesk pro ženy č. 23.

Soutěž je rozdělena do 11 samostatných, přičemž v každé hře se soutěží o jiné ceny.

Soutěžící se může zúčastnit libovolného počtu her. Každá hra je označena heslem, které bude uveřejněno ve shora uvedeném čísle periodika Blesk pro ženy. Pro všechny hry platí jedna společná soutěžní otázka, která bude uveřejněna v Blesku pro ženy č. 23.

Svou odpověď posílají soutěžící prostřednictvím SMS na číslo 87651 ve tvaru:

HESLODARKUmezeraODPOVEDmezeraJMENOmezeraPRIJMENI

mezeraADRESAmezeraPSC

Příklad: HESLODARKU B Jan Novak Prazska 1 Praha 11000

Čas pro příjem odpovědí na soutěžní otázku je od 0:00 prvního soutěžního dne do 24:00 posledního soutěžního dne. Cena SMS zprávy s doručenkou dpovídá ceníku jednotlivých poskytovatelů služeb elektronických komunikací pro SMS zprávy s doručenkou odesílané na číslo 87651. Soutěž organizuje CZECH NEWS CENTER a.s., infolinka 296 363 199 (po-pá 8-16 hod.) mobil@cncenter.cz.

Vyhrává celkem 64 soutěžících (v rámci jedné samostatné hry vyhrává tolik výherců, kolik je v dané hře cen), kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, a budou vylosováni.

Ceny:

1x víkendový zájezd pro 2 osoby do Vídně a Budapešti v hodnotě 7 580 Kč (ubytování pro 2 osoby na 1 noc se snídaní, termín zájezdu 2.-3.10.2021)

1x rodinný pobyt na zámku Loučeň v hodnotě 12 380 Kč (ubytování pro 2 osoby a 2 děti na 2 noci)

10x balíček kosmetiky Cannor v hodnotě 1 000 Kč

10x balíček sluneční kosmetiky Helios Herb od Teta drogerie v hodnotě 500 Kč

3x robotický vysavač Roomba i7+ značky iRobot v hodnotě 17 999 Kč

5x roční předplatné časopisu Blesk pro ženy v hodnotě 675 Kč

3x pobyt v hotelu Astoria*** v léčebných lázních Jáchymov v hodnotě 7 600 Kč (ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí, platnost poukazu 3.6.-18.12.2021)

10x voucher v hodnotě 1 500 Kč na masáž v salonech Tawan

1x wellness pobyt v hotelu Babylon v hodnotě 6 760 Kč (ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní)

10x voucher pro 4 osoby na 7 pražských věží v hodnotě 3 400 Kč

10x Fén na vlasy Philips 3000 Series v hodnotě 649 Kč

Výherci budou zveřejněni vždy nejpozději v 4. následujícím čísle příslušného periodika, v němž byla předmětná soutěž uveřejněna. Výhra bude výherci zaslána nejpozději do 30 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců v příslušném periodiku, v němž byla daná soutěž uveřejněna, a to na adresu uvedenou výhercem ve výherní SMS. Pokud si výherce nevyzvedne výhru a ta tak bude zaslána zpět společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. (tedy nebude doručena), bude si moci výherce vyzvednout výhru po předchozí domluvě s paní Terezou Robejškovou, email: tereza.robejskova@cncenter.cz, na adrese sídla společnosti CZECH NEWS CENTER a.s., Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7, a to do 30 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců v příslušném periodiku, v němž byla daná soutěž uveřejněna. Pokud si výherce nevyzvedne výhru ani v tomto dodatečném termínu propadá výhra ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

Pro stanovení doby doručení textové zprávy je rozhodující čas přijetí SMS do systému pro příjem zpráv, provozovaného společností CZECH NEWS CENTER a.s. Do soutěže budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou odpověď, které došly nejpozději do uzávěrky soutěže. Každý účastník soutěže může soutěžit pouze z jednoho telefonního čísla, ze kterého lze do dané hry zaslat maximálně 1 SMS, a účastník soutěže může obsadit pouze jedno výherní pořadí v  dané hře. V případě, že by účastník soutěže soutěžil v rozporu s pravidly ze dvou či více telefonních čísel či pro dosažení výherní pozice z jednoho telefonního čísla překročí limit 1 SMS v dané hře, bude zohledněna SMS zpráva, která byla doručena jako první a na ostatní SMS zprávy nebude brán zřetel. V případě, že účastník soutěže soutěží z více telefonních čísel či z jednoho telefonního čísla překročí limit 1 SMS v rámci dané hry, v takovýchto případech nemají účastníci soutěže nárok na vrácení nákladů na SMS zaslaných v rozporu s pravidly soutěže.

Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18 let. Organizátor neodpovídá za nedoručení SMS. Účastí v soutěži – tzn. odesláním SMS zprávy organizátorovi akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. Účastí ve hře dále každý účastník soutěže bere na vědomí, že jeho jméno, bydliště a fotografie mohou být publikovány v časopise Blesk pro ženy a na webových stránkách www.bleskprozeny.cz v případě získání výhry.

Organizátor bude zpracovávat tyto osobní údaje účastníků soutěže: jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, odpověď na soutěžní otázku, čas doručení SMS zprávy. Informace o zpracování osobních údajů je dostupná zde.

Hra je pořádána v souladu s ustanovením § 2881 občanského zákoníku. Organizátor si vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Pokud Organizátor zjistí, že došlo k porušení pravidel soutěže a soutěžící převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit. Organizátor si rovněž vyhrazuje právo změnit nebo doplnit pravidla hry či hru předčasně ukončit. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

V Praze 7. června  2021

Diskuse ke článku
.
Související články