Letní slunovrat a svatojánská noc jsou nejideálnější pro sexuální magii | Pro ženy | Blesk.cz

Letní slunovrat a svatojánská noc jsou nejideálnější pro sexuální magii

 • Noc při slunovratu bývá nejkratší a také nejmagičtější.
  21. června 2014 | 10:25

  V sobotu vstoupilo slunce do znamení Raka a nastal tak letní slunovrat, společně se svatojánskou a hned po Beltaine dvě nejmagičtější noci v roce. Tradičně byly spojovány se sexem, ztrátou panenství a sexuální magií, ale také s hledáním pokladů. Oba tyto tajuplné večery, slunovratový i svatojánský mají obrovskou moc, tak ji nezapomeňte využít.

 • Přičarujte si lásku

  Slunovratová i svatojánská noc jsou ty pravé pro magii lásky. Ať už se vrhnete na zaříkadlo, rituál, neb výrobu elixíru lásky, jejich magická síla bude mnohem větší, než v kteroukoliv jinou noc v roce. V podvečer se vydejte na rozkvetlou louku a nasbírejte si svatojánské byliny, jako je třezalka, bazalka, šalvěj, rozmarýn nebo tymián. Z květin uvijte věnec, na červený papír napište jeho jméno, na žlutý svoje a o svatojánské noci věnec společně s papírky spalte.

  Svého vyvoleného je také vhodné pozvat o této magické noci na večeři, kterou uvaříte právě ze svatojánských bylinek. Připravte například rajčatovou polévku s bazalkou, nebo pečeni na rozmarýnu. Na závěr podávejte ovocný salát, který připomíná sladkost tohoto období a nápoj lásky:

   

  Nápoj lásky
  Ingredience:


  • špetka rozmarýnu
  • 2 špetky tymiánu
  • 2 lžičky sypaného černého čaje
  • špetka koriandru
  • 3 lístky čerstvé máty
  • 5 okvětních plátků růže
  • 3 špetky muškátového oříšku
  • lžička nastrouhané pomerančové kůry


  Postup:


  Všechny ingredience dejte do sítka na přípravu sypaných čajů, nebo svažte do jemného plátýnka. Vylouhujte v 750ml vody o teplotě 90°C zhruba 5 minut. Oslaďte medem a podávejte muži, kterého chcete získat.

 • Najděte poklady

  Letní slunovrat i svatojánská noc jsou nocí podivných jevů a kouzel. V lesích prý v tento čas kvete kapradí a mladí zamilovaní, kteří ho najdou, si tak zaručí pravou a čistou lásku na celý život.

  O slunovratové a svatojánské noci je snadné najít v lese poklady.
  V tyto noci se také podle pověstí otevírají skály, aby vydaly poklady, které tam před dlouhými staletími ukryli zbojníci. Nebuďte ale chamtiví a odneste si jen to, co unesete. S prvními slunečními paprsky se skála zavře a uvězní vás na celý dlouhý rok. Nemáte tedy příliš mnoho času, o slunovratu bývá noc nejkratší.

   

  Při noční procházce lesem lze podle pověstí také potkat víly a skřítky. Pokud si s nimi zatančíte kolem magického ohně k uctění slunovratu, obdarují vás listím a plody stromů, které se později promění na zlato a drahé kamení.

 • Zažeňte neduhy

  Svatojánská i slunovratová noc také dokáže skvěle působit na zahnání toho, co vás trápí. Založte magický oheň a zůstaňte vzhůru celou noc. Při úsvitu pak rozjímejte se sluncem a požádejte ho o to, co si v životě nejvíc přejete.

  Oheň má o slunovratu silné magické schopnosti
  Z nasbíraných bylinek (šalvěj, rozmarýn, tymián, bazalka, levandule, verbena, třezalka apod.) si vytvořte požehnaný váček, požádejte byliny o to, aby odnesly z vašeho života všechno vaše trápení a poté jej vhoďte do ohně. Nad ohněm také můžete poprosit o ochranu před závistí, žárlivostí, nemocí a nebezpečím. Oheň vám dá darem odvahu a sílu.

   

  Své magické schopnosti by vám měl oheň zaručit také v případě, že do něj přidáte devět různých druhů dřeva a nasbírané byliny. Kdo jej potom přeskočí, zajistí si pevné zdraví a fyzickou sílu po celý další rok.

 • Promilujte se k tomu, co chcece

  Sexuální neboli červená magie patří prý k těm nejsilnějším, protože při ní vzniká obrovské množství energie. O slunovratové či svatojánské noci je pak její moc ještě silnější. Stačí jen s partnerem nespěchat k vyvrcholení, ale vnímat všechny energie, které se objeví, nepodlehnout jim, ale naopak je ovládnout. Jedině tak poznáte jejich opravdovou sílu.

  Sex je jednou z nejúčinnějších magií
  Sexem s milovanou osobou si můžete také přivolat to, po čem oba toužíte. Chcete společné bydlení, které by bylo jen vaše? Rodinné štěstí, potomka nebo spoustu peněz na romantickou dovolenou? Soustřeďte se během vašeho milování nikoliv na prožitek, ale na to, po čem toužíte. Pokud dokážete myšlenku na to, co chcete udržet i při orgasmu, vyšlete do vesmíru spoustu intenzivní magické energie, která by vám měla pomoci splnit to, po čem toužíte.

Diskuse ke článku
.