Retro fotky z dovolené za starých časů! Máte doma taky takové? | Pro ženy | Blesk.cz

Retro fotky z dovolené za starých časů! Máte doma taky takové?

9. června 2020 | 06:00

Černobílé fotky, nostalgie, úsměvy od ucha k uchu na zaprášených fotkách, které občas vytáhneme ze šuplíku, abychom si připomněly, jaké to tenkrát bylo na Mácháči nebo na Lipně! Určitě máte taky takové doma, dřív totiž nebyly mobilní telefony nebo digitální foťáky, a nad každým snímkem se tak člověk zamyslel, aby moc neplýtval filmem.

Letos možná budou naše dovolené vypadat podobně jako před lety, lidé si budou užívat mnohem více krás českých luhů a hájů, protože situace cestování mimo republiku moc nepřeje. Spousta dobrodruhů vyrazí kempovat do stanu, ale není stan jako stan. Stavba stanu dříve zabrala o dost více času než dnes, také stan vážil trochu jinak než dnes – a vůbec... Ovšem zážitek, ten je vždycky neopakovatelný.

Nevadí, že nám korona překazila plány, vždyť u nás je tak krásně. Je vlastně jedno, kde trávíme dovolenou, nakonec nejdůležitější je s kým a to, že je nám dobře. Z fotografií v galerii sálá pohoda a léto. Doufejme, že nám bude přát počasí a u českých rybníků budeme moct vytáhnout poslední model plavek a předvést, jak jsme zapracovaly na své figuře – stejně efektivně jako u moře! Schválně, kolik z vás inspiruje naše galerie k tomu, projít svá stará alba? Určitě se v nich najde spousta podobně laděných fotek! Tak nasmažit řízky a dovolené zdar!