Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 14°C

Kate a William dnes slaví 7. výročí svatby. Jak bude vypadat oslava?

29. dubna 2018 | 06:00

Dnes je to přesně sedm let, co si vévoda a vévodkyně z Cambridge řekli své ano! Tento rok bude oslavování u Williama a Kate vypadat poněkud jinak, než jsou zvyklí, a to díky dárku, který si ke svému výročí už nadělili.

Vévodkyně z Cambridge si svého prince našla za studentských let na univerzitě. Chodil tam totiž i princ William. Zamilovali se do sebe na první pohled a jejich láska byla natolik silná, že přežila i krátké období odloučení, po kterém se dali znovu dohromady.

K žádosti o ruku došlo v roce 2010 a o rok později se na jaře konala velkolepá svatba. Své ano si oba řekli ve Westminsterském opatství v Anglii. Dva roky po svatbě přišel na svět jejich první potomek princ George Alexander Louis. Dlouho jedináčkem ale nezůstal. Za necelé 2 roky mu rodiče pořídili mladší sestřičku, princeznu Charlotte Elizabeth Dianu, která brzy oslaví své třetí narozeniny.

Nejmladšího prince Louise Arthura Charlese si rodiče pořídili právě ke svému sedmiletému výročí. Dáreček se totiž narodil minulé pondělí 23. dubna a má se čile k světu. Žádná velká romantika se tedy nekoná. Letos bude oslavování šťastného a pevného manželství Kate a Williama probíhat spíše v duchu přebalování a krmení královského miminka, na které se těšila celá Anglie. 

Svatba prince Williama a Kate Middleton. Podívejte se!

Svatba prince Williama a Kate Middleton • VIDEO: YouTube

Kate se musí v šestinedělí zotavovat z náročného porodu a malému i sobě musí dopřát spíše klidné a tiché chvíle s rodinou než hlučnou oslavu. Ta bude muset bohužel chvíli počkat. Příští rok bude snad více času na oslavování jejich společně strávených let a společných zážitků.

GALERIE: Takhle jim to spolu sluší!

Autor: Adéla Ondroušková