Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Trnavský a Munzarová zase v posteli!

15. října 2009 | 05:00

Jak se chystá k sexu mediálně propíraný pár? Bára Munzarová (36) skáče do postele v průsvitné košilce a Martin Trnavský (38) v trenkách a tílku.

Tak to aspoň vypadá ve hře Sex, drogy a rokenrol, do které Munzarová kvůli Trnavskému naskočila, i když to pro ni není žádná velká herecká příležitost. V první polovině stráví na jevišti snad jen pět minut, v druhé je hlavně erotickým objektem, který osahává nejen Trnavský, ale i jeho kolega Radim Novák. „Není to pro ni žádná herecká výzva,“ přiznal Blesku Trnavský. „Ta ho fakt musí milovat, když tohle vzala,“ shodla se řada diváků. Pravda je, že na jevišti mohla Munzarová na svém kolegovi oči nechat a něžné scény, kdy jej měla hladit a objímat, viditelně prožívala.

Na komedii, která měla pražskou premiéru v Divadle Kalich, se přišla podívat i Kateřina Kornová s dětmi Kristýnou a Filipem. „Bára Munzarová je nejoblíbenější Filipova herečka, sleduje ji v Ordinaci v růžové zahradě,“ vysvětlila Kornová, když její syn Munzarovou v zákulisí začal objímat. Koho naopak rád nemá předvedl Filip spontánně ve vestibulu divadla. „To je ten debil,“ prohlásil, když viděl na fotce Jiřího Langmajera. Osud opuštěné doktorky Barnové mladého Korna viditelně trápí...

Autor: Saša Šeflová