Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Gott slíbil dceři Lucii kočárek

14. října 2009 | 05:00

Zpěvačka Klára Kolomazníková slavila 30. narozeniny. A mezi hosty byla i dcera Karla Gotta Lucie Kovaříková (21) s manželem Honzou (29) a maminkou Ivetou.

Lucka je ve třetím měsíci a podle svého muže čeká kluka. „Karel Gott slíbil Lucce, že jí koupí kočárek. Jsme rádi, ale zbytek musím zvládnout sám. Je to moje rodina,“ řekl Honza.

Gottův zeť si tchána sice nemůže vynachválit, ale na druhou stranu je přesvědčený, že péče o rodinu je hlavně jeho starostí. „Lucie už dostala od táty byt, to je ohromný dárek. Za kočárek jsme taky vděční. O ostatní se ale musím postarat já, je to moje žena a moje dítě,“ míní chlapsky Jan Kovařík.

Lucie snáší těhotenství zatím dobře, ale ještě o něm nechce moc mluvit. Možná i z pověrčivosti. Pohlaví si netroufá tipovat. To Honza má jasno. „Určitě to bude syn. Babička měla čtyři děti, nejsilnější z nich byl Vojta. Tak budeme mít Vojtíška,“ těší se.

Oslavenkyně Klára se letos v létě vdala a taky by chtěla miminko. „Ještě ale bohužel nepřišla moje doba,“ svěřila Blesku zpěvačka. Bude prý vozit aspoň Lucčino dítě, aby si kamarádka mohla trochu oddechnout.

Autor: Hana Höschlová
Diskuse ke článku
.