Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Osudoví muži Agáty Prachařové. Kolik jich bylo a s kým oslaví své 35. narozeniny?

27. dubna 2020 | 10:10

Agáta Prachařová slaví své pětatřicáté narozeniny. Známá královna večírků vyměnila bujarý život za rodinný a ve společnosti se už příliš často neobjevuje. Před manželstvím s Jakubem Prachařem vystřídala několik známostí a nikdy nezůstala příliš dlouho sama. Kdo byli její osudoví muži?

Agáta Prachařová vystřídala několik krátkých známostí. Mezi ty delší se řadí vztah se zpěvákem Sámerem Issou, se kterým chodila tři roky. Jejich vztah měl však vzestupy a pády, neustále se rozcházeli a zase dávali dohromady. V době, kdy spolu randili, se modelka údajně stýkala také s hokejistou Jiřím Hudlerem, což prý zpěvákovi zlomilo srdce.

Další vážnější vztah prožila s Mirkem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína. Agáta zpočátku tvrdila, že se rozešli kvůli jeho nevěrám a problémům se zákonem. V roce 2013 totiž utekl z České republiky kvůli dluhům a nezaplaceným exekucím a usadil se na Bali. Agáta později své tvrzení změnila a uvedla, že za jejich rozchodem stojí ona. Dnes spolu vycházejí dobře.

Po rozchodu s Mirkem Dopitou se v blízkosti Agáty začal objevovat Jakub Prachař, se kterým se zná již od dětství. V těžkých časech jí byl oporou a z přátelství se vyklubala láska. V roce 2013 došlo k tajné svatbě a o čtyři roky později se jim narodila dcera Mia. Ani tento vztah Agátě však nevyšel. Jejich vztah prošel krizí, údajně za konec mohou nevěry. V současné době s Jakubem Prachařem projednává rozvod, který se kvůli nařízené karanténě prodloužil.

Začátkem roku vyrazila s makléřem Zdeňkem Turkem na romantickou dovolenou do Thajska a vypadalo to, že je konečně zase zamilovaná. Jenže po čtyřech měsících vztahu přišel opět rozchod. Agáta však nezahálí. V současné době randí s kameramanem Markem Niessnerem, se kterým se seznámila během natáčení pro Mall.tv. Ten má za sebou již dva rozvody a stejně jako Agáta má dvě děti. Uvidíme, zda modelka narazila konečně na toho pravého. 

Na její osudové muže a na to, jak šel s modelkou čas, se podívejte do fotogalerie:

 

Autor: Aneta Valešová