Princ Louis slaví první narozeniny! Tohle jsou jeho nejmilejší momenty | Pro ženy | Blesk.cz

Princ Louis slaví první narozeniny! Tohle jsou jeho nejmilejší momenty

23. dubna 2019 | 06:00

Rok utekl jako voda a nejmladší královské princátko, celým jménem princ Louis Arthur Charles, slaví své první narozeniny! Přestože královská rodina střeží soukromí nejmladších členů jako ostříž, na světlo světa uniklo přece jenom pár roztomilých momentů malého prince. Tady jsou!

Bujarých oslav se ale nejspíš malý Louis nedočká, jelikož jeho narozeniny vycházejí na den, kdy se jeho starší bráška princ George a sestřička Charlotte vracejí po Velikonocích do školy. Také princ William má na tento den pracovní povinnosti – odjíždí na Nový Zéland, aby uctil památku lidí, kteří se stali minulý měsíc oběťmi teroristického útoku.

 

Oslavy by se nejspíš nezúčastnili ani princ Harry a Meghan Markle, která má každým dnem porodit. Během posledních dní se po ní doslova slehla zem, nezúčastnila se ani královské velikonoční návštěvy kostela, a tak lze předpokládat, že se co nevidět dočkáme dalšího královského miminka. Malý Louis si tak bude muset na pořádnou narozeninovou oslavu počkat do příštího roku. Připomeňte si jeho nejroztomilejší momenty:

Autor: Aneta Valešová