Z fotbalového bouřliváka terčem posměchu. Tomáš Řepka slaví pětačtyřicet | Pro ženy | Blesk.cz

Z fotbalového bouřliváka terčem posměchu. Tomáš Řepka slaví pětačtyřicet

2. ledna 2019 | 15:00

Tomáš Řepka (45) dneska slaví polokulatiny a k narozeninám dostal trošičku s předstihem další super dáreček. Na světlo světa se dostaly nahrávky, na kterých opět s přítelkyní Kateřinou Kristelovou (39) kydá hnůj na bývalou manželku a oba spřádají ďábelské plány a pletichy.

Dříve byl Tomáš Řepka považován za horkokrevného bouřliváka, který se na fotbalovém trávníku blýská skvělými výkony. Jeho horkou hlavu a výbušnou náturu tak fotbaloví fanoušci tolerovali, někteří snad i obdivovali. Teď ale místo sportovních rubrik plní přední stránky bulvárních časopisů, u soudu je jako doma a stres se podepisuje i na jeho vzhledu.

Do pekelné spirály byl vtažen poté, co opustil svou první ženu a vzal si Vlaďku Erbovou. Jejich manželství se po čtyřech letech rozpadlo a začal boj o peníze a majetek. Na veřejnosti si tak začali přepírat špinavé prádlo a jejich vzájemná náklonnost přerostla v nenávist a touhu pomstít se! A s příchodem nové lásky do fotbalistova života přišlo teprve to pořádné peklo.

Řepka evidentně našel v Kristelové ideálního parťáka, kterému se nijak nepříčí někomu pořádně uškodit. Kauza, kterou rozpoutali, a způsob, kterým se rozhodli vypořádat se s Erbovou, byly kruté a udělali to tak nešikovně, že byli přistiženi při činu, což je dostalo až k soudu. Jejich sebejistota a arogance ovšem neutrpěly ani tím. I nadále jsou rozhodnuti hrát hru špinavě a bez skrupulí.

Kateřina Kristelová plní pravidelně své sociální sítě statusy a fotkami, které jsou veřejnosti mnohdy hlavně pro smích. Když člověk najde lásku, je to krásné a měli bychom to druhým přát, ale co je moc, je zkrátka příliš. Ve svých pětačtyřiceti letech se tak Řepka potácí mezi soudními spory, zesměšňováním se na sociálních sítích a bezduchou oddaností ženě, která na tom s pověstí není o nic lépe než on. Kdo ví, jak bude jejich vztah pokračovat a jestli se jejich veliká láska nakonec zase nezmění v boj na život a na smrt. Přestože jim věštec Stanley Bradley předpověděl samá pozitiva.

Autor: red