Podívejte se, jak se Kateřina Kristelová během let změnila! Plastiky jsou na ní vidět | Pro ženy | Blesk.cz

Podívejte se, jak se Kateřina Kristelová během let změnila! Plastiky jsou na ní vidět

10. října 2018 | 12:00

Kateřina Kristelová (38) je od té doby, co začala chodit s fotbalistou Tomášem Řepkou (44), dost na očích. Stará se o to samozřejmě – spolu s médii – sama se svým partnerem. Tím, co dělá a i tím, že plní své sociální sítě fotkami dokumentujícími jejich lásku. A tak si trochu nabíhá na ostří.

Kateřina Kristelová už od malička toužila být moderátorkou a za tím si také vždy šla. Její sen se jí splnil a dostala během života mnoho příležitostí, například v televizích Óčko nebo Barrandov. Jak to ale vypadá, sen se pomalu začíná hroutit.

Její poslední vztah s kontroverzní postavou sportovního světa Tomášem Řepkou je bedlivě sledován médii. Řepka totiž neustále bojuje se svou bývalkou Vlaďkou Erbovou, na nože je také s Pavlem Novotným a Kateřina se mu snaží krýt záda. Dělá to ovšem trochu moc urputně, posledním důkazem bylo přerušené natáčení rozhovoru pro internetovou televizi, kde z Tomáše udělala trochu nesvéprávného blbečka. Stává se tak terčem všeobecného posměchu.

Kateřina sama nikdy neskrývala, že jí pozornost médií dělá dobře. Své tělo se nestydí ukazovat nahé a snaží se o něj pečovat, co to jen jde. Objevovala a objevuje se neustále na různých večírcích a akcích. Na svých sociálních sítích intenzivně stále něco postuje, a s veřejností se tak dělí o mnohdy značně intimní chvilky, ale to je zcela její volba...

Vzhled je pro ni jistě důležitý. Jako mnoho dalších hvězdiček a známých osobností, také ona nejednou navštívila kliniky vylepšující vzhled. Je to ostatně také patrné ze změn nejen v obličeji, ale také v dekoltu. Na tom, udržovat se krásná, není samozřejmě nic špatného, jen bychom si přály, aby Kateřina věděla, kdy je čas přestat. Podívejte se v naší galerii na to, jak šel čas s Kateřinou Kristelovou:

Podívejte se na video, kde je vidět, že to Kateřině trochu přerůstá přes hlavu:

Skandál v televizi! Řepka utekl z rozhovoru, Kristelová chtěla ovlivnit obsah! • VIDEO: Playtvak.cz