Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 20°C

Hano Gregorová, jsme s tebou! Každá jsme měla kreténa

21. září 2017 | 13:00

Přestože nikdo nečekal, že vztah Hany Gregorové (65) a Ondřeje Koptíka (34) bude spadat do kategorie "a žili šťastně až do smrti", to, co zhrzený milenec předvádí po rozchodu se slovenskou herečkou, bere dech. Jakkoliv je celá kauza vyvádějícího Koptíka bizarní, trapná a (přiznejme si to) fascinující, o Haně nevypovídá vůbec nic. Ruku na srdce – která z nás může říct, že ve svém životě nikdy neměla nějakého opravdového pitomce?

Hana Gregorová rozvířila vody šoubyznysu. Dala se totiž dohromady s o třicet let mladším Ondřejem Koptíkem. To, co se pánům, jako je Felix Slováček, běžně promíjí – tedy o generaci až dvě mladší milenka či přítelkyně – bylo u Hany trnem v oku.

Také proto se teď, po jejich rozchodu a scénách zhrzeného milence, ozývají hlasy, které se Hany ptají, co čekala, a říkají, že měla tušit, co bude následovat, když se jí "zapalovala lejtka" a musela si do postele natáhnout zajíčka. No, nemusela. Jak už to tak bývá, láska nebo někdy prostě jen touha jsou slepé.

Rozchod je rozchod

Hana Gregorová se v momentě, kdy jí Ondřej Koptík začal život víc ztěžovat než zpříjemňovat, rozhodla vztah ukončit. Rychle, rázně. Klobouk dolů! Dala tím jasně najevo, že zná svou hodnotu a excesy mladému milenci prostě tolerovat nehodlá. Není jeho matka, aby mu dávala neustále další šance, věřila slibům a čekala na nápravu.

Tím taky zavřela ústa kritikům, kteří ji obviňovali z toho, že ve svém věku "zblbla". Nezblbla, jen si chtěla prostě a jednoduše užít, a navíc byla sama a nikomu tím neubližovala.

Koptík ztrapňuje jen sebe

To, co předvádí Koptík po rozchodu, je ovšem jiná písnička. A je to natolik šílené, že jsem si chvíli myslela, že to nemůže být pravda a někdo si na sociálních sítích pod jménem Ondřeje Koptíka založil falešný profil. Nikoliv. Všechny pornobásničky, fotky a vylomeniny jsou opravdu jeho nefalšovaným dílem.

Těžko říct, co k tomu chlapa, kterému táhne na čtyřicet, vede. Zda je skutečně pod vlivem návykových látek, tak moc emočně nestabilní po rozchodu nebo je to opravdu člověk mdlé inteligence, jak říká sexuolog Radim Uzel. Jedno je ale jisté – s Hanou to nemá nic společného. Ta se k celému případu nevyjadřuje, na bývalého milence nereaguje a jistě doufá, že ho to brzo přestane bavit.

Hana Gregorová: Kreténa si můžete vzít všude!

Na cti jí neuberou nic ani intimní detaily či fotky, které na ni Ondřej Koptík vytáhl nebo možná ještě vytáhne. Mít zdravý sexuální život se svým partnerem je totiž normální. Stejně jako věřit druhé osobě, že případné snímky, které vznikaly ve chvílích vášně, si nechá pro sebe. Naopak porušit tuhle důvěru je ubohé a o absenci charakteru u člověka, který něco takového udělá, asi není potřeba diskutovat.

Všechny jsme se holt někdy zamilovaly do pitomce. Ten můj mi čtyři hodiny do telefonu vyprávěl, že sní prášky a zabije se. Pitomec od kolegyně to plánoval efektněji a vyhrožoval jí, že skočí z věže Staroměstské radnice. Další pitomec mé kamarádky zase chodil k jejím rodičům a vyprávěl jim, co všechno s jejich dcerou dělal a co teď asi ona bude dělat s někým jiným. Co je proti tomu Koptíkova troška perníku a orodování u hrobu bývalého manžela.

Podívejte se na video, ve kterém Ondřej Koptík vysvětluje, proč se s ním Hana Gregorová rozešla:

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! • VIDEO: David Turek, Lukáš Červený