Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Jasno 23°C

Zorro dnes slaví 56. narozeniny! Jak teď vypadá Antonio Banderas?

10. srpna 2016 | 06:00

Podmanivému pohledu španělského herce by podlehla snad každá žena. Nejdříve si nás získal svým temperamentem ve filmu Desperado, poté jako tajemný hrdina Zorro, který nezná strach, nebo jako tanečník ve snímku Tančím, abych žil. A jak ho nejvíc zbožňujete vy?

Minulý rok se po 18 letech manželství rozvedl s Melanií Griffith, se kterou má svou jedinou dceru Stellu. O důvodech rozpadu jejich manželství se horlivě spekulovalo – na škále od Banderasových nevěr až po alkoholismus Melanie. Pravdu ale znají jen oni dva, oficiálním důvodem byly neslučitelné rozdíly.

Už dva roky žije herec s nizozemskou investiční poradkyní Nicole Kimpel (36) a po jejím boku vypadá spokojeně. V pracovním tempu nepolevuje, spíše naopak: kromě herectví připojil ještě navrhování oblečení. Také byste to od Zorra nečekali?

Na učení není nikdy pozdě, řekl si asi herec, a zapsal se na kurz výroby pánského oblečení na umělecké škole. Poté  se směle pustil do návrhářství, je autorem vlastní kolekce pro značku Selected. Pojďte si užít fotogalerii z průřezu jeho kariérou!

 

Antonio Banderas ve filmu Tančím, abych žil (2006) • VIDEO: Youtube.com

Autor: red