Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Těhotná Šeredová: Porodím a jdu točit film!

10. září 2009 | 05:00

Modelka Alena Šeredová (31) je na konci 7. měsíce těhotenství a štěstí a vitalita z ní jen září. V rozhovoru pro Blesk.cz prozradila, že už v lednu chce točit nový film.

Alena s přítelem, italským fotbalovým brankářem Gianluigim Buffonem (31), vychovává v Itálii téměř dvouletého Thomase Louise. K tomu nyní přibude zřejmě holčička. Přesto pár svatbu zatím neplánuje. Alena žije v Itálii už deset let, do Česka se ale pořád nadšeně vrací. „Mám to tady ráda, doma je pro mě Itálie i Česká republika,“ řekla modelka, s kterou si Blesk.cz popovídal na křtu kalendáře Stock, jehož tváří se stane pro rok 2010.

Nabídku fotit kalendář Stock už jste jednou dostala, ale odmítla jste, protože jste byla těhotná, proč jste to letos vzala?
„Dozvěděla jsem se, že jsem těhotná až po podepsání smlouvy. Bylo to asi necelý měsíc před focením. Bříško dost počkalo, takže až teď se vykulilo na poslední chvíli.“

Žijete už deset let v Itálii. Kde se cítíte víc doma? Tam, nebo tady?
„V Itálii mám rodinu, mého přítele a mého syna. Ale je to pro mě pořád půl na půl.“

A kde vás na ulici poznávají víc?

„Poznají mě myslím všude, ale v té Itálii to nějakým způsobem víc manifestují, oni jsou takoví vstřícnější, možná i otravnější. Klidně se přihlásí, řeknou si o fotku, o podpis, to se v Čechách stane málokdy.“

Povídá se, že to bude holčička. Máte už vybrané jméno?
„Co se má narodit, vím jen já a moje rodina, dál to nechci říkat. A na jméně jsme se ještě nedohodli, protože s přítelem jsme se teď dlouho neviděli. On je pořád na soustředění s fotbalem, uvidíme se konečně dnes večer. A příští týden to začneme řešit, protože už je to opravdu akutní.“Jak prožíváte druhé těhotenství?
„Jinak. Už nemám možnost tolik odpočívat, hodně pracuji. A s prckem doma je to taky náročnější. Na druhou stranu fyzicky se cítím líp teď. Každé těhotenství je jiné.“

Těší se Thomas na sourozence?
„Já myslím, že tomu moc nerozumí, a kdyby rozuměl, tak se těšit nebude. Někdo mu bude brát hračky, na to se asi žádný dítě netěší.“

A jak se těšíte vy?
„Já se těším moc. Hlavně na to, až budou všichni větší, až si spolu budou hrát a bude klid.“

Kdy se chystáte po porodu zase do práce?
„Už asi od ledna mám další zakázky, měla bych točit italský film.“


Stock maminy
Křest jednoho z nejluxusnějších kalendářů v České republice přilákal jeho bývalé tváře, dnes zasloužilé maminky Andreu Vránovou Kloboučkovou (27) a Ivu Kubelkovou (32). „Přeji kalendáři, hlavně ať se líbí,“ pronesla Kubelková, která byla tváří Stocku pro rok 2007.

Iva se však na akci dlouho nezdržela a pospíchala domu za svými dvěma dcerami. Ani Vránová, která byla tváří kalendáře v roce 2004, se na večírku dlouho nebavila. Jen Alena Šeredová si nemohla dovolit vymluvit se na sedmý měsíc těhotenství a poctivě se věnovala všem přítomným až do konce.

Autor: Tereza Fílová